Реклама във фейсбук страници

yavkata

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Страниците са на обща тематика

Цената на 1 линк варира от 1 лв до 6 лв взависимост от страницата в която искате да рекламирате.

Продължителноста на 1 линк е 1ч

При количества има и отстъпки


За връзка с мен пишете на [email protected] на пощата ще ви изпратя файл със страниците
 
От: Реклама във фейсбук страници

Прати ми старниците на ЛС, както и всяка страница колко $ е за да се публикува в нея.
 
От: Реклама във фейсбук страници

Копие за ревю няма ли? Ако има, искам едно. Прати страниците на ЛС и цените.
 
От: Реклама във фейсбук страници

Всеки който иска да види страниците да ми праща на ЛС съобщение Ел-поща зада му пратя файла с файла може сам да си изготви оферта за бюджета който разполага
 
От: Реклама във фейсбук страници

Съжалявам ако аз не съм разбрал -> Продължителноста на 1 линк е 1ч - това какво означава?
Означава,че стои 1 час най-отгоре на стената,преди да бъде "затрупан" с друга публикация.А и да ти го изтрие,пак няма голяма файда да ти стои линка,при положение,че е затрупан вече :)
 
От: Реклама във фейсбук страници

1 час седи линка без да се публикува след него не трием линковете даже някой път седят и по дълго време повече от 1 ч.

При желание да рекламирате при нас и да видите страниците и цените ми пратете ЛС с вашият емайл и ще ви пратя файла в него има готови пакет + сам да си направиш оферта според парите който разполагаш
 
От: Реклама във фейсбук страници

така и така я качи какви са цените, драс-драс-драс на лично
 
От: Реклама във фейсбук страници

Пуснах в 4 страници линкче, всичко мина гладко и точно, сега да видим ефекта :) Мисля че и ефекта ще е на ниво.
 

Горе