Предлагам: Реклама в активна Фейсбук страница- 180к и пуш реклама- 90 к

roksana_88

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
Предлагам реклама в активна фейсбук страница- 180 к и пуш реклама в 90к.
Цените са:

Пакет от 3 линка в страницата и пуша- 400 лв на месец
Пакет от 5 линка в страницата и пуша- 600 лв на месец.
Пакет от 7 линка на месец в страницата и пуша-800 лв на месец.

Страницата е много активна като има линкове, които стигат и до 60к рийч.
Пушът представлява известия на телефона, като има много добър ефект, когато съдържанието е интересно и качествено.
 
Повечето с фейсбук страниците мисля че забравихте на какъв принцип работи платената реклама. 3 линка на месец 400 лв ?!? :D
 
Това е много.. свали цената драстично, 7 линка на месец 800 лв ::D

Погледни другите цени какви са, на линк е 3-4 лв


при теб е 120 лв на линк :D

или ти искаш да кажеш на ден по 7 линка?
 
От тези 90к ще влязат 200-300 човека ако не е някоя фалшива новина.

При мен от 20 к активни влизат минимум 300 човека, до макс 1000 ;) Всичко зависи какво предлагаш на потребителите.
 
Push рекламата в момента е най-добрата алтернатива. В случая трябва да имате база и да знаете как да я използвате! А след 1 година само това ще остане като алтернатива №1 !!!
 
Авторката на обявата е не коректна. Заплатих и оговорената сума която тя пожела за услугата ПУШ. След 5 дни се отказа и искаше да ми върне парите за остатъка от уговорката ни. Но аз и казах ако може да завърши поръчката не си искам обратно парите. И проблемите започнаха кога иска пуска пуш-а, кога и скимне нищо не прави. Пиша и на скайпа не отговаря, званя и по телефона не отговаря. Пълна не коректност. Нито изпълни поръчката нито ми върна парите. Пълна не коректност. Ще помоля админите да вземат мерки спрямо този профил!!! Тя не е за тук
 
Вие не сте добре да плащате толкова пари за Спам.

Тези пари ги инвестирайте в Google Ads, сложи минимална цена на клик на ниско конкурентни ключови думи и ще имате много по-голям ефект.
 

Горе