Реклама в доста популярен сайт

Petko Voivoda

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте предлагам реклама в нов сайт, но с голям потенциал - http://gif-bg.info/
Сайтът е за GIF-ове, а както всички знаем GIF-овете са навсякъде във Фейсбук, така че трафикът идва главно от Фейсбук. Може да видите посещенията от тук - http://www.tyxo.bg/d/147914/daily

Банер 468x60 - 30лв/месец без ротация
Банер 300x250 - 40лв/месец без ротация
Банер 728x90 - 50лв/месец без ротация

Позициите може да ги видите в сайта.
Ако поръчвате за по дълъг период от време може да получите бонус/отстъпка :)

Сайта е нов с голям потенциал :)

За контакти - skype:gpiryankov | email:[email protected]
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Колега, не искам да ти разводнявам темата, но това, което правиш с рекламите, е отвратително. Отворих уебсайта ти и в момента, в който кликнах на едно от менютата, се отвориха три изскачащи прозореца. След това кликнах на друго меню и се отвориха още два. Хубаво е, че искаш да изкараш парички от реклами, но все пак мисли и за потребителите. Аз втори път не бих посетил сайта ти, ако не промениш поведението на рекламните елементи.

Желая ти успех,

Кирил
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Аз съм собственикът на сайта, но понеже нямам достатъчно коментари и помолих 1 приятел да пусне темата от мое име. Съгласен съм с теб за рекламите, но понеже за сега няма желаещ да рекламира и затова съм ги сложил. Щом се появи желаещ ще махна рекламите от Adcash и Popads веднага. :)
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Ха, и тарикати на всичкото отгоре! Искаш да се присъединиш към тази общност и да правиш бизнес, но се правиш на тарикатче? Темата ще бъде докладвана на админите за проява на некоректност!

Значи всички други могат да напишат няколко мнения във форума, а ти не можеш?
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Съжалявам, че се намесвам, но от както се появиха рекламите тип ЦЪК скрити в менюта, контакти, случайно цъкане из бодито на сайта и да се отварят попъп джамове, стъкларии, скрити прозорци зад истинската страница е ебах ви в досадните интернет джигити. То и 1% полезно информация да има и не може да я видиш от рекламите. По-добре сложете такса вход 1 лв. да си плащаме и да влезем и да видим.
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Действително. Няма как сайт който е на 3 дни и направил 20к посещения от фейса да се нарече популярен.
Това е умишлено подвеждане. Отделно това с изкачещите реклами дори на моменти не позволява браузване из сайта. Как смятате че ще привлечете
рекламодатели по този начин ? Така само ще отблъснете и потребители и рекламодатели. Друго - сайта зарежда толкова бавно че написах всичко това докато зареди.
Оптимизирайте го малко тоя сайт. А не трябва ли да имате доста повече от 7 индексирани страници в Гугъл ?
Иначе гифчетата са забавни и добри. Ако си преосмислите цялата концепция (вкл. и дизайн) има шанс сайта да се развие.
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Явно колегата е махнал част от рекламите за който говорите. В момента няма никакви... или поне аз не виждам.
И аз се присъединявам към мнението, че в момента това си е подвеждане , няма лошо човек да продава реклама, но за добро или лошо не чак толкова лесно. Трафика очевидно идва от някоя страница с много фенове, но това ще продължи още няколко дни - докато спре "реклмания" период или ако страница с наскоро събрани фенове, много бързо ще загубят интерес. И според мен става въпрос за подвеждане, но повечето хора в този форум правят бързи проверки и веднага дават обективно мнение - с две думи не е това начина !
 
От: Реклама в доста популярен сайт

1. Не се правя на тарикат .. просто нямам нужните мнения, за да споделя темата и затова помолих 1 приятел. Наскоро започнах да се занимавам с този тип дейност и знаех само за cms-bg
2. Не мисля, че по някакъв начин подвеждам потребителите. Все пак съм дал възможност на всички вас да видите посещенията, държавите, от които идват и сайтовете, от които идват. Всеки сам за себе си може да си направи извод. Да, споделям във Фейсбук страница и какво от това? Пак има посещения, пак има цъкания на банерите
3. Веднага щом се намери някой, който иска да рекламира при мен, рекламите от adcash и popads ще бъдат премахнати и така сайтът няма да е толкова "досаден" както казаха някои от вас :)
 
От: Реклама в доста популярен сайт

1. Не се правя на тарикат .. просто нямам нужните мнения, за да споделя темата и затова помолих 1 приятел. Наскоро започнах да се занимавам с този тип дейност и знаех само за cms-bg
2. Не мисля, че по някакъв начин подвеждам потребителите. Все пак съм дал възможност на всички вас да видите посещенията, държавите, от които идват и сайтовете, от които идват. Всеки сам за себе си може да си направи извод. Да, споделям във Фейсбук страница и какво от това? Пак има посещения, пак има цъкания на банерите
3. Веднага щом се намери някой, който иска да рекламира при мен, рекламите от adcash и popads ще бъдат премахнати и така сайтът няма да е толкова "досаден" както казаха някои от вас :)
Още самото ти заглавие, че е доста популярен сайта е подвеждащо.
Явно си си правил сметка да хванеш някой новак, който все още не знае
как да си провери нещата и да му пробуташ реклама в сайт на 2-3 дни
или пък дружно да ти поцъкаме на рекламите в сайта,
за да изкараш още някой цент.:)
Domain Name:GIF-BG.INFO
Created On:09-Jul-2013 10:13:23 UTC
Добър замисъл за бързи пари, но нещо си пообъркал мястото,
защото няма как да продадеш зелени краставици на краставичари.
Кофти тръгваш с такава оферта, приятел.
 
От: Реклама в доста популярен сайт

3. Веднага щом се намери някой, който иска да рекламира при мен, рекламите от adcash и popads ще бъдат премахнати и така сайтът няма да е толкова "досаден" както казаха някои от вас :)

Ще се присъединя към критиките на колегите - първо трябва да направиш сайта хубав и тогава да търсиш реклама, а не да казваш, че като дойде рекламата, тогава ще го правиш хубав и ще махнеш грозните и досадни неща.
 
От: Реклама в доста популярен сайт

Заглавието не съм го писал аз, но както и да е.. Написал съм, че сайтът е нов и съм дал линк от статистиката (ясно се вижда, че е от 3-4 дена). Аз не мога да накарам никой да рекламира сайта си в моя. Всъщност аз не се и опитвам. Ако има някой желание, ще ми пише. Ако ли не - ще подмине темата и това е. :)
 
Последно редактирано:
От: Реклама в доста популярен сайт

Аз пак да се включа - не си съгрешил с нищо в това, че искаш да изкараш пари - и на мен ми трябват кинти, но не се прави така. Обмисли поведението си и го коригирай.

Успех!
 
Re: От: Реклама в доста популярен сайт

Още самото ти заглавие, че е доста популярен сайта е подвеждащо.
Явно си си правил сметка да хванеш някой новак, който все още не знае
как да си провери нещата и да му пробуташ реклама в сайт на 2-3 дни
или пък дружно да ти поцъкаме на рекламите в сайта,
за да изкараш още някой цент.:)
Domain Name:GIF-BG.INFO
Created On:09-Jul-2013 10:13:23 UTC
Добър замисъл за бързи пари, но нещо си пообъркал мястото,
защото няма как да продадеш зелени краставици на краставичари.
Кофти тръгваш с такава оферта, приятел.

То всъшмост фейсбука в нишата за някакви забавни неща много промени играта иначе да този сайт на три дни прави 7000 уникални и 20 000 импресии на ден въпроса е дали няма да бъде баннат

Screenshot from 2013-07-12 05:14:17.png

затова е относително дали имат право или не с гугъл този трафик иска труд при фейсбука иска да имаш страници да си ги спамваш .... някои лесно правят и по 80 000 на ден посещения как се вика може ли да се таргерираш такъв феисбук потребител за нещо е ок...

рефе фб мен ми харесват такива сайтове щото не се тормозиш за гугъл панди пингвини и не се гъбаркат некакви от някаква търсчка с теб като фейса те банне каваш всичо на нов домейн и продължаваш...

Screenshot from 2013-07-12 05:18:51.png
 
От: Re: От: Реклама в доста популярен сайт

То всъшмост фейсбука в нишата за някакви забавни неща много промени играта иначе да този сайт на три дни прави 7000 уникални и 20 000 импресии на ден въпроса е дали няма да бъде баннат

Виж файлът 6829

затова е относително дали имат право или не с гугъл този трафик иска труд при фейсбука иска да имаш страници да си ги спамваш .... някои лесно правят и по 80 000 на ден посещения как се вика може ли да се таргерираш такъв феисбук потребител за нещо е ок...

рефе фб мен ми харесват такива сайтове щото не се тормозиш за гугъл панди пингвини и не се гъбаркат некакви от някаква търсчка с теб като фейса те банне каваш всичо на нов домейн и продължаваш...

Виж файлът 6830
Съгласен съм, че такъв тип сайтове може и да са добра идея за бързи пари, но не и за продажба на месечна реклама в сайта.
Сети се като си продаде банерните позиции и си вземе напред парите дали ще се мори да пуска линкове във Фейсбук и да прави трафик.:)
 
От: Реклама в доста популярен сайт

До сега никой не е останал разочарован от мен от реклама или дизайн. Моля, не говорете без да знаете :)

EDIT: Сайтът е изчистен от досадните реклами :)
 
Последно редактирано:

Горе