Реклама в новинарски сайт

Статус
Not open for further replies.

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Предлагам реклама в новинарски сайт.

Размери и позиции: Няма да посочвам конкретни размери и позиции на банерите, към този момент има свободни позиции в сайта.

Всички банери са на цена от 30 лв.

Трафика на сайта е минимален.

Не забравяйте, че освен за реклама, можете да използвате банерите и като източник на линкове към вашия сайт.

Също така ако желаете, може да се възползвате и само от линкове, по ваше желание линковете може да бъдат с dofollow или nofollow връзка. Цената и за линковете е 30 лв. за един месец, за следващите периоди от време ще бъдат обявени други, по-високи цени.

Също така мога да визуализирам RSS емисии от ваши сайтове. Всички знаят ползите от RSS емисии, и как всички търсят и трудно намират други сайтове, където да ги сложат. Цената на една RSS емисия е 30 лв. на месец.

Повече подробности на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Реклама в новинарски сайт

Не, не е таен, просто предпочетох за повече подробности на ЛС.
 
От: Реклама в новинарски сайт

За мен подробностите от поста ти са достатъчни. Не разбирам защо са тези мистерии ( не само от твоя страна ) и се пускат сайтове за продажба , но трябва да се разбере на ЛС кой е сайта, трафик и неща , които по никакъв начин не вредят ако са публични. В крайна сметка дори линковете публикувани тук са разрешени. Та ако решиш, просто публикувай адреса.
 
От: Реклама в новинарски сайт

За мен подробностите от поста ти са достатъчни. Не разбирам защо са тези мистерии ( не само от твоя страна ) и се пускат сайтове за продажба , но трябва да се разбере на ЛС кой е сайта, трафик и неща , които по никакъв начин не вредят ако са публични. В крайна сметка дори линковете публикувани тук са разрешени. Та ако решиш, просто публикувай адреса.
Всичко е тайно,защото във форума както и в държавата ни е пълно с вредители :)
 
От: От: Реклама в новинарски сайт

Не разбирам защо са тези мистерии ( не само от твоя страна ) и се пускат сайтове за продажба , но трябва да се разбере на ЛС кой е сайта, трафик и неща , които по никакъв начин не вредят ако са публични.

И аз съм на твоето мнение, пуснал съм еротичен сайт за продаване и съм посочил всичко, не го крия, както други са правили.


Всичко е тайно,защото във форума както и в държавата ни е пълно с вредители :)

Вярно е това, просто ситуацията е такава.
 
От: Реклама в новинарски сайт

И аз искам да видя сайта + посещенията към него. :clap:
 
Темата е актуална. Цена на банери - 30 лв. на месец. Цена на линкове - 30 лв. на месец. Цена на RSS емисии - 30 лв. на месец. Цените са минимални, в бъдеще ще бъдат увеличени!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе