Реклама в посещаван информационен сайт!

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Мисля да ли да предложа реклама в посещаван информационен сайт ( минимум 5 000 уникални на ден ) ( Има дни с над 15 хиляди )

Интересувам се само от сериозни оферти ( под 100лв няма да бъдат интерес )

Пишете ми на ЛС или Скайп

Поздрави
В.Андреев
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Пускам 1 банер - 468х60 или 300х250 - за 100лв на месец !
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Здрасти може ли информация от къде е трафика, защото от това :
( минимум 5 000 уникални на ден ) ( Има дни с над 15 хиляди )
Това ме навява на мисълта ,че трафика е от ФБ при което мисля, че цените са доста високи :)
Мисля, че ще е полезно да напишеш от къде е трафика. Нищо лично просто ще е добре да го напишеш.
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Да, Трафика идва от ФБ главно

Защо да е висока цената, при CTR 1% на Вашият банер, на 200 000 импресии за месеца = 2000 клика което е реално 0,05ст на клик

( Реално сайта прави доста повече )

Здрасти може ли информация от къде е трафика, защото от това :

Това ме навява на мисълта ,че трафика е от ФБ при което мисля, че цените са доста високи :)
Мисля, че ще е полезно да напишеш от къде е трафика. Нищо лично просто ще е добре да го напишеш.
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Добре де мисля, че не е трудно да си направиш 1 сметка и да погледнеш как би помислил 1 потенциален рекламодател в твоя сайт.
За 100лв човека ще си купи страница и ще си докарва стабилен трафик вярно е, че за 100лв няма да е много голяма , но може примерно за 200лв 20 000 лайка да си вземе.
С тая страница ще си докарва добър и сигурен трафик.
И 1000000 клика да има на банера ако няма желаният ефект от рекламата от нея няма смисъл :)
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Petko Voivoda - това е реклама, човека на толкова си е определил цената в неговия продукт, на толкова продава. В случая не виждам да заблуждава някой, напротив. И за това не е нужно да му казваш как той да определя цената на своята стока. Ако разполагаш със сайт подобен на неговия, пусни реклама за 99 лв., вместо за 100 лв. и ще е по-евтино при теб теб. Пък ако искаш си вземи за 100 лв. една неголяма страница и си я ползвай... .
А всъщност, който разбира и може, може да направи много с такъв трафик. Който не умее, само ще гледа и ще си мисли, че го лъжат.

Все още хората не разбират, че този тип трафик е един от най-ценните (или се правят, че не разбират за да свалят цените!)
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

:)

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Това му го казвам, защото предполагам, че е начинаещ щом слага такива цени нямам за цел да намали цените просто да знае :)
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Това му го казвам, защото предполагам, че е начинаещ щом слага такива цени нямам за цел да намали цените просто да знае :)

Изглежда ти си начинаещия, а не той. Критиката ми беше насочена към теб, не към него, май не ти отърва, че се правиш на ... .

Правите се на големи философи, че разбирате и умеете всичко, ми като умееш всичко си купувай фейсстраници и си дърпай трафик от тях.
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Петко, не си прав. В момента ФБ е мазало и повечето групи са с доста нисък рийч. Рекламата се очертава май занапред да е водеща, ( като гледам и ФБ и чичо Гошо са се насочили след време да си цакаш, ако искаш дори и минимални резултати). Казваш 200 лв (100% отгоре на рекламата) - стабилен трафик от група. Освен, че няма да е стабилен, другото, което май не осъзнаваш е, че тази група трябва да се поддържа, да си в час и как се поддържа, а не след време да стане "мъртва" и реално парите да са на вятъра. Та, ако нямаш време за поддръжка и не знаеш как се борави, но искаш сайта ти да е знае - реклама в сайт с 5К+ посещения дневно (както е и посочено в обявата) - тогава си плащаш, колега. А относно цената - в този форум винаги ще има обсъждания за дадена цена, при положение, че е една от най-евтините на пазара (за сравнение 1 000 импресии в gbg.bg е 16 лв !- гбг.бг човек....). Затова всеки си преценява колко, дали и т.н. :)

Сори за офтопика и успех с рекламата !

П.П. Относно желания ефект - не забравяйте и банера какъв ще е, защото на импресии най-важно е да е атрактивен ;)

П.П.2 - Наскоро пуснах 1 форум-сайт (доста специфичен) и колега от форума ми пусна 2-3 публикации във ФБ - посещения над 500 - регистрирани 0 :) - След това си платих при друг колега седмица банер реклама за символични пари в неговия сайт, отново с ФБ трафик - резултат: по-малко посещения, но 17 нови регистрации :) Ефективността сам я виждаш :)
 
Последно редактирано:
От: От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Изглежда ти си начинаещия, а не той. Критиката ми беше насочена към теб, не към него, май не ти отърва, че се правиш на ... .

Правите се на големи философи, че разбирате и умеете всичко, ми като умееш всичко си купувай фейсстраници и си дърпай трафик от тях.

Не се правя на нищо просто казвам да не се прецака някой. И да Rocksatedy е прав за това, че една страница трябва да се поддържа. От ФБ постоянно правят промени и не се знае кой ден колко посещения ще направи днеска може да направи 2к утре 20к не се знае какви са намеренията на фб.
И не мисля, че тук може да сравняваме сайт като gbg и сайта на потребителя който е пуснал темата, защото тука става дума за много по малък сайт с конкретен основен източник на трафик който мисля, че трябва да се каже в началото на темата за да се избегнат мнения като моите и по горните.
Отново казвам не те карам да намалиш цената, казвам ти, че според мене за трафик от ФБ цената ти е СКЪПА !!!
 
От: От: Реклама в посещаван информационен сайт!

:) Ама много скъпо продава тоя Андреев, леле

И аз казвам да не се "прецака" някой колега!


Petko Voivoda Голяма работа си :)
 
От: Реклама в посещаван информационен сайт!

Остана само 1 място :) Най - Бързия печели
 

Горе