Реклама в сайт със спортна тематика

Няма да си купя реклама, защото ...

  • не си купувам реклама

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    14

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Последно редактирано:
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Направи 500 посетителя и тогава може някой да се вържи. Преди това рекламодателите ще си останат в твоите мечти. :)
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

да така е, прав си, но имам много разходи пък и стотинка не идва от никъде и не знам колко време ще издържа така, затова реших да пробвам
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Гласувах, че няма да си купя реклама, защото "сайта има твърде малко посетотели", въпреки че не знам какво точно е това 'посетОтели'
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Трябва да има възможност за повече от един отговор: моето мнение е, че рекламата е твърде скъпа и сайта има твърде малко посетители

Сайтчето изглежда много прилично (бутни онова видео) и ми харесва като дизайн обаче напъни го поне до 1000 уникални на ден за да бъде интересно за реклама - 150 на ден е хубав резултат за личен блог но за този сайт е малко - има много по-голям потенциал

Успех
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Ако добавиш една нула към числото на уникалните пиши ЛС.

БТВ в сайта пише,че генерира 10к+импресии дневно.Тук си обявил 1к.
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Ако добавя една нула към уникалните, ще добавя и една към цените ;)
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

А дано.Пожелавам ти го искрено.
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

chasovnicibg.com плащат ли ти или си менкате рекламни места,защото си обявил и това място за наем?
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Плащат си, но не достатъчно и тяхното място е обявено.
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Определено не искам да се меся в работата ти по сайта, който признавам има добра визия, но ... На места изяждаш букви, особено, ако са в заглавие на новина не говори добре ... Ясно е, че са от бързане и недоглеждане, но са си грешки - използвай програми за следене на правописа и тогава публикувай, приятелски съвет. Желая ти искрено успех!
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Здравей, опитах се да пиша на лични, но не ми позволи, защото съм нов потребител. Търся реклама за един от най-новите си уебсайтове в България. Имам оферта за теб, ако си заинтересуван и имаш възможност ми пиши на лични
 
От: Реклама в сайт със спортна тематика

Аз бих се навил но не и през лятото и по-скоро на PPC реклама
 
От: От: Реклама в сайт със спортна тематика

Здравей, опитах се да пиша на лични, но не ми позволи, защото съм нов потребител. Търся реклама за един от най-новите си уебсайтове в България. Имам оферта за теб, ако си заинтересуван и имаш възможност ми пиши на лични

Как да се свържа с теб?
 

Горе