Реклама в смях.инфо

Huk0

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте приятели, реших и аз да пусна продажба на рекламно място Позициите, които може да се ползват засега са следните:
Банер позиция над последните публикации с размери width=468 height=60
Текстова реклама в лентата най-горе. Може да се разположи банер реклама и в сайтбара, всичко е въпрос на въображение, вие казвате къде искате, аз го осигурявам.
Цени:
Банер над статията - 25лв за месец

Текстова реклама в горния край на сайта - 15лв за месец (тогава само вашата реклама ще се върти), може и да е на ротационен принцип, тогава цената разбира се ще е по-ниска.

Банер позиция в десния сайтбар на избрано от вас място - 20лв. за месец.

Тиксото е отключено, може да разгледате всичко което ви интересува.

Заинтересованите може да пишат тук или на ЛС, също така предоставям и скайп - NNik0l0v
 
Последно редактирано:
От: Реклама в смях.инфо

нестабилен трафик-висока цена
съжалявам за офтопика на с тези посещения от свежо....
ако си преосмислиш ценовата политика.....
 
От: Реклама в смях.инфо

нестабилен трафик-висока цена
съжалявам за офтопика на с тези посещения от свежо....
ако си преосмислиш ценовата политика.....
Разбира се че цената за евентуален куповач винаги е висока.Това е моята, не мога да си позволя да пускам реклама за 5 лв. Радвам се на посещения от Гугъл, радвам се и на тези от свежо. Не мога да си позволя да изпусна потребител и съм решен да се боря за всеки - ако ще да е от свежо или от предприемач или незнам къде .... Всеки е ценен! Предполагам ме разбираш, ако имаш запитване за рекламна позиция, моля прати ми ЛС. До скоро
 
От: От: Реклама в смях.инфо

Разбира се че цената за евентуален куповач винаги е висока.Това е моята, не мога да си позволя да пускам реклама за 5 лв. Радвам се на посещения от Гугъл, радвам се и на тези от свежо. Не мога да си позволя да изпусна потребител и съм решен да се боря за всеки - ако ще да е от свежо или от предприемач или незнам къде .... Всеки е ценен! Предполагам ме разбираш, ако имаш запитване за рекламна позиция, моля прати ми ЛС. До скоро
Ник,аз не оспорвам цената ти, а трафика,има разлика
разбира се,че всеки преценява за себе си
без лоши чувства
 
От: Реклама в смях.инфо

Не ме разбирай погрешно, аз също нямам лоши чувства към който и да е тук.Моята стратегия е следната, влизам пускам новина и печеля потребители (временно), тези потребители които идват от там 0,1% от тях се регистрират за новини по е-маил (аз печеля потребител), 0,1 % от тях се връщат обратно, о,1% от тях пишат по форумите каква забавна картинка са видяли, 0,1% от тях се посещават сайта защото сме станали приятели, 0,1 % ... 0,1% ....... и т.н. Ако не си забелязъл по-горе в пускането на темата не съм казал че имам 5 000 посетителя дневно, оставил съм всеки сам да види колко е посещаемостта и да определи за себе си. Това е, плюсовете остават в моята градина откъм трафик, прав съм нали ? :)
 
От: Реклама в смях.инфо

Четох постовете ви и мисля ,че Нико е прав наистина ;)
 
От: От: Реклама в смях.инфо

Четох постовете ви и мисля ,че Нико е прав наистина ;)

Естествено, че е прав... 5к посещения са си 5к посещения откъдето и да ги погледнеш! Няма значение дали идват от Свежо.нет или от Увяхнало.нет , важното е, че всеки един е потенциално пренасочен към твоя сайт чрез рекламата ;)
 
От: От: От: Реклама в смях.инфо

Естествено, че е прав... 5к посещения са си 5к посещения откъдето и да ги погледнеш! Няма значение дали идват от Свежо.нет или от Увяхнало.нет , важното е, че всеки един е потенциално пренасочен към твоя сайт чрез рекламата ;)

Много правилно казано.

Ако публикуваш добре изпипан банери или добро рекламно послание можеш да конвертираш неговите да речем 3000 посещения в 100 към твоя сайт, което си е доста добре.
По-скоро трябва да се мисли, не как да не се дават пари за реклама, а как като се дадат да привлечем погледите с добър банер и добър текст - там е истината на маркетинга.
 
От: От: От: Реклама в смях.инфо

Естествено, че е прав... 5к посещения са си 5к посещения откъдето и да ги погледнеш! Няма значение дали идват от Свежо.нет или от Увяхнало.нет , важното е, че всеки един е потенциално пренасочен към твоя сайт чрез рекламата ;)
грешка! посещенията са насочени към статията,не към сайта.потребителя може изобщо да не "види" сайта
но, както вече казах,всеки преценява за себе си
 

Горе