Предлагам: Реклама в страница с 551 хил.+ почитатели

Здравейте, имаме място за още един рекламодател. Напомням: При сериозен интерес, предлагам безплатен тестов пост, както и сами да разгледате анализите. Обещания за кликове не давам, вие си преценявате спрямо вашия материал.
 
Повдигам темата. Има възможност за коментар на цената. според вашия материал.
 
Здравейте, всички усещаме масовия срив на рийча на постовете във Фейсбук. Ето защо очаквам на ЛС предложение за цена, която ви устройва на този етап.
 
Може ли да видя страницата
Здравейте, търсите реклама или просто за информация питате? Тъй като виждам, че и вие предлагате реклама ...
 
цена и линк на лс, може да платя да рекламирате моите
Детска работа! "Кажи ми твоите цени, да си актуализирам моите. Че и малко текст да открадна, че съм тъп да си измисля мой."
Хайде със здраве!
 
526 хил. + сме, 100 натурални :) Предложението за безплатен пробен линк остава - ДЪРЖИМ сами да прецените дали ще е полезна нашата реклама за ТОЧНО вашия бизнес. Не обещаваме нито рийч, нито кликове, още по-малко продажби. Всичко това зависи от вас, нека е ясно. Ние предлагаме възможност вашата реклама да се види от повече хора.
Цената варира според материалите ви, за това, когато питате за цена, първо кажете какво ще се рекламира. Винаги сме склонни на договаряне, така че да сме доволни и двете страни.
При интерес, пишете ми на ЛС.
 

Горе