Реклама в bglike.com

yavkata

Active Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Рекламните карета са с размери

250x250 - 8 лв на ден
468x60 - 5 лв на ден

също така можем вашата фейсбук страница да я напраим ВИП събира на ден по 500 почитатели за 1 ден
Ротация 50 % - 10лв - 1 ден
Ротация 100 % - 15лв - 1 ден


http://www.tyxo.bg/?111126

ако има желаещи пишете на скайп nakazatelq2900
 
Последно редактирано:
От: Реклама в bglike.com

Не мога да разбера каква е причината да искаш толкова пари? Този трафик е толкова некачествен, че няма накъде. До преди 3-4 дена сайтът е правил по 50-100 уникални, сега 5000...
 
От: Реклама в bglike.com

Трафика е много секси вмомента бе пич.
И 2 лева на месец са му много, ако ме питаш мен. Аз не виждам никакъв смисъл някой да рекламира в тоя сайт, освен че ще си даде парите на вятъра.
 
От: Реклама в bglike.com

Има смисъл ако искаш да правиш голяма група/страница или да рекламираш някоя група/страница... Тогава повярвайте има доста голям лично аз се възползвах(преди 2 дни) и страницата ми се повиши с 1500 човека за 1 ден! Само за няколко дни ще стане доста голяма ;-).... Ако не Вярвате следте тези страници който има добавени сега... Едната вчера имаше 53 почитателя днес има 704...
 
От: Реклама в bglike.com

Да, голяма оферта да рекламираш в спамерски сайт, евала ти правя.
 
От: Реклама в bglike.com

Scorpiass, интересно ми е на каква база определихте страницата като спамърска? Доколкото виждам на нея потребителите са живи хора - т.е. те доброволно дават гласовете си за всяка една публикация. Какви са опасенията ви в това отношение - виждате ли някакви рискове за рекламираната страница? На мен повече ми прилича на вайръл сайт и за момент не виждам проблем с това.

Питам горните въпроси за да преценя дали си струва да инвестирам известна сума като тест - имаме няколко социални проекта във фейсбук - сайт+фейсбук страница и скоро ще се наложи да ги задвижим сериозно - няколко хиляди фена биха се отразили и на двете каузи, за които се борим. Благодаря предварително.
 
От: Реклама в bglike.com

Scorpiass, интересно ми е на каква база определихте страницата като спамърска? Доколкото виждам на нея потребителите са живи хора - т.е. те доброволно дават гласовете си за всяка една публикация. Какви са опасенията ви в това отношение - виждате ли някакви рискове за рекламираната страница? На мен повече ми прилича на вайръл сайт и за момент не виждам проблем с това.

Питам горните въпроси за да преценя дали си струва да инвестирам известна сума като тест - имаме няколко социални проекта във фейсбук - сайт+фейсбук страница и скоро ще се наложи да ги задвижим сериозно - няколко хиляди фена биха се отразили и на двете каузи, за които се борим. Благодаря предварително.

Всяко мнение ли се опитваш да ми контрираш и отролваш?
Или ще се рекламира в сайт с посетители от Google ( органичен трафик) или ще си набиваме камшиците при PPC кампаниите.
 
От: Реклама в bglike.com

Цените са добре, но в един сайт могат да се рекламират и други неща освен други сайтове. Могат да се рекламират бири, водки, мобилни оператори, банки, застрахователни компании и т.н. Там е истината.
 
От: Реклама в bglike.com

Колкото и да си говорим, най-добрата реклама е таргетираната, а тя се постига или с PPC или в сайт с органичен трафик. А такива сайтове като bglike.com таргетацията каква е ? Идиоти и кретени от fb?
 
От: Реклама в bglike.com

За развитие на фейсбук групи си е идеално клинтите ни са доволни за дни трупат доста почитатели така, че досега недоволен клиент нямаме стремим се даим предложим най-доброто за тези пари.
 
От: Реклама в bglike.com

@Alan Fort - не се опитвам да ви "отролвам" публикациите. Занимавам се от години с изграждане на рекламни кампании в GoogleAdwords, Yahoo Search Marketing, Microsoft AdCenter, LinkedIn, Facebook, български медии, рекламни платформи и сайтовр. Имам изготвени десетки анализи на поне 8-9 различни видове кампании на различни платформи.

Всяка възможност, включително тази ми е интересна - принцип на действие, резултатност, потребители. Един SWAT анализ показва всички за и против на подобни кампании. Аз съм с две ръце за PPC или органични посещения на даден сайт, но ще се съгласиш, че за всеки влак си има пътници. За някои страници, както моята, за която си поръчах реклама оттук - този както някой го нарече "секси" трафик е просто чудесен - 100% такъв какъвто ми трябва. Виж, ако говорим за продуктова/бранд/страница, за която се търси определен специфичен таргет от потребители - ще се насоча към съвсем други маркетингови инструменти.

Като реални рискове: единственото, което ми направи впечатление след анализ на принципите на действие на подобни сайтове е, че записват лайковете посредством OpenGraph-a като "activities" и това може след време да създаде главоболия. Ще видим какво ще каже Facebook по въпроса.
 
От: Реклама в bglike.com

Откога брандинга изисква специфичен таргет? Файдата никаква от толкова анализи.
 
От: Реклама в bglike.com

Извинявам се ако съм ви нагазил в територията, но имам право да изкажа моето мнение по въпроса. След вашият тъй точно таргетиран към комуникацията ни отговор... не виждам смисъл да продължавам. Вие сте номер едно, простете на безумеца с 20 мнения, позволил си да ви репликира. Успех и лека вечер, за мен разговорът ни приключи.http://www.predpriemach.com/member.php?u=1102
 
От: Реклама в bglike.com

250x250 - 8 лв на ден
468x60 - 5 лв на ден

за 8 лева на ден ще получа трафик от самия фейсбук между 150 - 400 човека и поне 3 продажби
 

Горе