Реклама в Twitter

emil_vlkv

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте!
Предлагам реклама в Twitter. Профилът има над 75 000 последователя и е на английски. Тематиката на страницата е entertainment (филми, сериали, музика и др.) Рекламата ще се извършва чрез публикуване на статус (tweet) по Ваше желание. Цена на статус: 2 $. (paypal) Ако проявявате интерес ми пишете на ЛС, за да Ви предоставя повече информация. :)
 
Последно редактирано:
От: Реклама в Twitter

Здравей, интересно предложение, бих се възползвал, ако бяха Българи, а да не забравя темата е за "Рекламна Борса"
 
Здравейте. :)
Не съм съобразил като съм я качвал. Надявам се някои от модераторите във форума да я преместят в другия раздел. :)

Иначе относно профила, на няколко пъти през годините се опитвах да събера голяма българска аудитория в Twitter, но така и не се получи. За съжаление Facebook си остава основната социална мрежа за българи, Twitter не е особено гостоприемен за нас. :)
 
От: Реклама в Twitter

Прати ми на лс профила да го погледна.
 
От: Реклама в Twitter

Здравей, прати ми лс и на мен. Интересува ме.
 
Здравейте! Отговорил съм на всички съобщения от последните няколко дни. :) Извинявам се за лекото закъснение. :oops: Направих и някои подобрения по акаунта. :)
 
От: Реклама в Twitter

А българските ти опити съвсем неуспешни ли бяха или имаш някой акаунт, който има някакъв потенциал, макар и не толкова голям като на този с EN?
 

Горе