Реклама за лайкове на лична страница

Здравейте, имам малък опит с фейсбук рекламата, а от фирмата ми поставиха задача да съставя стратегия за набиране на лайкове на страница на публична личност, свързана с туризма. В момента има 2000 лайка, трябва да станат 10 000. За начало, целта е 1000 лайка за следващата седмица. Бюджет - около 50$ за тези 1000 лайка.
Това, което си мисля аз:
-хора, които биха харесали страницата, ако видят рекламата - това биха били доволните работата на тази личност, т.е. живущите в туристическите градове. Мисля да включа хората, които живеят по Черноморието, около големите зимни курорти, средната част на страната - в радиус на 80км от Търново, там има много забележителности, както и живущите в Пловдив и София. Отделно, ще включим и пътувалите наскоро до зимните курорти и други туристически дестинации, но без големите градове.
-посланието, което ще се изписва над рекламата - хората трябва да имат стимул да харесат страницата, т..е. тя да им помога по някакъв начин - трябва да е нещо подобно на "Официалната страница на XXXXXX. Новини за туризма."

Как да подходя при определянето на бюджета? Таксуване на лайк, или на импресии? Да задам ръчно цена на лайк, или фейсбук автоматично да зададе? Чакам предложения и съвети. Предварително благодаря!
 
За начало, целта е 1000 лайка за следващата седмица. Бюджет - около 50$ за тези 1000 лайка.
Тези пари ти ли ги даваш?
 
Не, разбира се. Просто във фирмата няма човек, специализиран във фейсбук рекламата, и това е приблизително, гадаем общо взето на база предишен опит с реклами.
 
Когато друг плаща, нещата са лесни - не носиш отговорност.
от фирмата ми поставиха задача
Най-лесния начин да си изпълниш заданието е, като наемеш човек с лайкджакинг.
Ако не бъркам, за 1000 харесвания от тези 50$ ще ти останат пари за гаджето. ;)
 
Писах за изпълнение на заданието.
А не дали е добра техника.
Ако искате лесни и много харесвания, публикувайте глупости. Това е стратегия, която работи без никакъв харч на пари. ;)
 

Горе