Реклама за 5 лева

xKorem

Banned
предлагам реклама в сайта
http://pechalba.info/
Цена: 5 лева чрез СМС !
Времетраене: 1 месец
Посещения.. Средно дневно 2600,2700 !
За 1-вите трима отзовали се,времетраене 45 дена !

За 1-вите 3-ма рекламите ще бъдат слагани в хеадъра,където в момента пише "ПЕЧАЛБА"
За другите рекламите банери ще се добавят над фуутъра !
Скайп: Angel_Cakito
 
Последно редактирано:
От: Реклама за 5 лева

Докажи, че си админ и ти давам 100 лева.
Познавам админа пич, ти не си админ.
Съжалявам ;)
 
От: Реклама за 5 лева

Не знам какво е нает и какво е наумил, но сега говорих с админа и каза, че този е някакъв луд, който иска да направи мръсно на сайта (предполагам).
 
От: Реклама за 5 лева

Този пич, xKorem, е някакво напълно изперкало момче. Честно, хора, не му се връзвайте за каквото и да било! Преди време ми се моли 30 мин. да го взема като новинар в мой сайт и тъй като не искаше никакво заплащане, а изглеждаше мотивиран, се навих! След 3 дни не беше свършил почти нищо, но си викам "К'во пък, няма проблеми, то си е негова работа" и гледам тема тук, в която продава МОЯ сайт ?!??! Шок и потрес ;) Отделно да не говорим, че пуска теми, в които търси рекламодатели на сайтове, които отново не са негови, размени на линкове и прочие. СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО е моят съвет :) !
 
От: Реклама за 5 лева

То му стига да си качи по 1 FUD Shell като му давате права , и го задухвате всички :)
 
От: Реклама за 5 лева

Той имаше права само до новинарския модул, спокойно, не съм толкова луд, че да дам пълни права и достъп до всичко на някакъв непознат :)
 

Горе