Реклама като второ мнение

От: Реклама като второ мнение

потърси във форумана phpbb, може би в секция tips and tricks, ако има такава.
Знам как се прави за SMF , но PHPBB едва ли ще работи. Другият вариант да има готов плъгин за целта , пак от сайта на phpbb
 
От: Реклама като второ мнение

потърси във форумана phpbb, може би в секция tips and tricks, ако има такава.
Знам как се прави за SMF , но PHPBB едва ли ще работи. Другият вариант да има готов плъгин за целта , пак от сайта на phpbb
Обясни ми на ЛС моля те за SMF /или тук/ :)
 
От: Реклама като второ мнение

За SMF може да се използва успешно мода Ad Managment, за phpBB беше нещо друго...
 
От: Реклама като второ мнение

Не става щото сигурно не си изчистил кеша през админ панела. То така нищо няма да стане, никога. Няма значение какъв стил ползваш. Всички стилове са базирани или на субсилвър или на просилвър. Acidtech е базиран на на субсилвър и трябва да се следват съответните инструкции при инсталация на мода. Доста си назад с материала. phpBB3 не е за неопитни!
 
От: Реклама като второ мнение

<off>
Да ти кажа..., няма да ти кажа. Защо? Защото не заслужаваш! Защо? Помисли си!
</off>
 
От: Реклама като второ мнение

Не става щото сигурно не си изчистил кеша през админ панела. То така нищо няма да стане, никога. Няма значение какъв стил ползваш. Всички стилове са базирани или на субсилвър или на просилвър. Acidtech е базиран на на субсилвър и трябва да се следват съответните инструкции при инсталация на мода. Доста си назад с материала. phpBB3 не е за неопитни!

Знам че трябва да се дава обнови на Шаблони, Теми, Imagesets.

Сложих в двата файла в двата стила пак нищо не става :(
 
От: Реклама като второ мнение

Е дай линк да видим има ли го кода щото няма начин да не става ако се следват инструкциите, които даже са на български език в линка, който съм дал.
 
От: Реклама като второ мнение

http:// muzi4ka.eu/forums - слей си линка, че не заслужава реклама.

Ама да напишеш версията на форума... не бива. Някой взел та ти хакнал сайта, опа... форума.
 
От: Реклама като второ мнение

Няма никъде код на реклама и съответно не се показва реклама :) . Модификацията е толкова е елементарна, че освен кеша не може да има друга причина да не работи.
 
От: Реклама като второ мнение

Добре де, след като слагам и в двата файла: Отворете файла: prosilver/template/viewtopic_body.html за стил "prosilver" и
subsilver2/template/viewtopic_body.html за стил "subsilver2".

Както е разказано там, и след като обновявам от админ панела всичко пак не ми излзиа?
 

Горе