Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0
Колеги, предлагам на вашето внимание възможност да рекламирате в razberi.info с банери и линкове.

(Статистиката е според Гугъл)

За банерите - условията са следните: 6 стотинки на клик и отчетност чрез софтуер (Revive) - мога да го настроя и всеки ден да изпраща отчети за кликванията. Плаща се само на постигнат резултат. Пример: банерът стои цял месец в сайта, но поради кой знае какви обстоятелства е отчетен само 1 клик - плащате ми 6 стотинки, това е :)

Предлагам позициите: 160x600
както и 728x90 в дъното (която между другото се представя много добре, защото има огромни статии и хората скролват, за да ги достигнат)

Сайтът има страхотни сео параметри, силата на линка се усеща почти веднага.

Разбира се, мога да предложа и линкове от целия сайт вдясно, но това е по допълнителна уговорка.

Сега е силният период и посещенията непрекъснато растат!!! Вероятно следващият месец, ако посещенията се увеличават възходящо, ще има поне 30% растеж.
Не съм виждал скоро толкова добра оферта на друг съфорумец. И така, очаквам вашите въпроси на лично съобщение.

Благодаря за вниманието!

П.С. SEO ефектът е очевиден - вижте параметрите на уебсайта в който искате инструмент!
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Гледам ги в продвигатора и нещо...

Само 1000 ключови думи.

Само 4 думи на първа позиция.

Този трафик от гугъл ли е?
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Разбира се. Само от гугъл.
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Колеги, предлагам на вашето внимание възможност да рекламирате в razberi.info с банери и линкове.

(Статистиката е според Гугъл)

За банерите - условията са следните: 6 стотинки на клик и отчетност чрез софтуер (Revive) - мога да го настроя и всеки ден да изпраща отчети за кликванията. Плаща се само на постигнат резултат. Пример: банерът стои цял месец в сайта, но поради кой знае какви обстоятелства е отчетен само 1 клик - плащате ми 6 стотинки, това е :)

Предлагам позициите: 160x600
както и 728x90 в дъното (която между другото се представя много добре, защото има огромни статии и хората скролват, за да ги достигнат)

Сайтът има страхотни сео параметри, силата на линка се усеща почти веднага.

Разбира се, мога да предложа и линкове от целия сайт вдясно, но това е по допълнителна уговорка.

Сега е силният период и посещенията непрекъснато растат!!! Вероятно следващият месец, ако посещенията се увеличават възходящо, ще има поне 30% растеж.
Не съм виждал скоро толкова добра оферта на друг съфорумец. И така, очаквам вашите въпроси на лично съобщение.

Благодаря за вниманието!

П.С. SEO ефектът е очевиден - вижте параметрите на уебсайта в който искате инструмент!
коя тема ползваш за ворд прес
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Това не е WP ;)

Използвам случая да напиша, че импресиите вече са: 101 198
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Това не е WP ;)

Използвам случая да напиша, че импресиите вече са: 101 198

къстъм ли е?
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Колеги, предлагам на вашето внимание възможност да рекламирате в razberi.info с банери и линкове.

(Статистиката е според Гугъл)

За банерите - условията са следните: 6 стотинки на клик и отчетност чрез софтуер (Revive) - мога да го настроя и всеки ден да изпраща отчети за кликванията. Плаща се само на постигнат резултат. Пример: банерът стои цял месец в сайта, но поради кой знае какви обстоятелства е отчетен само 1 клик - плащате ми 6 стотинки, това е :)

Предлагам позициите: 160x600
както и 728x90 в дъното (която между другото се представя много добре, защото има огромни статии и хората скролват, за да ги достигнат)

Сайтът има страхотни сео параметри, силата на линка се усеща почти веднага.

Разбира се, мога да предложа и линкове от целия сайт вдясно, но това е по допълнителна уговорка.

Сега е силният период и посещенията непрекъснато растат!!! Вероятно следващият месец, ако посещенията се увеличават възходящо, ще има поне 30% растеж.
Не съм виждал скоро толкова добра оферта на друг съфорумец. И така, очаквам вашите въпроси на лично съобщение.

Благодаря за вниманието!

П.С. SEO ефектът е очевиден - вижте параметрите на уебсайта в който искате инструмент!

Има ли начин да не минава през Revive рекламата?
Адблока я засича и се губи смисъла?
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

1. Каква е гаранцията, че няма да си кликаш по банерите?
2. За 2 стотинки може да си таргетираш реклама в гугъл. Т.е. с какво е по-добро да се рекламира при теб?
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Има ли начин да не минава през Revive рекламата?
Адблока я засича и се губи смисъла

Да, може през системата на сайта ;) Обаче там трябва да ти дам достъп до панела да влизаш и да си гледаш ;)

---

1. Каква е гаранцията, че няма да си кликаш по банерите?
2. За 2 стотинки може да си таргетираш реклама в гугъл. Т.е. с какво е по-добро да се рекламира при теб?

Няма такава опасност, няма да се излагаме за 6 стотинки, я! :) Ако ривайв има опция да си блокирам айпито, ще го направя.
При мен имаш и SEO ефект, който при гугъл, фейсбук и темподобните платформи отсъства.
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Дам.. За втория въпрос се замислих, че тук идеята е по-скоро не за посещението,а за сео-то, което не съм сигурен през банер дали има силата на линк в статия с ключова дума и т.н..
 
От: Реклама на клик в 6-годишен проект с 100 415 импресии месечно! (може и с линкове)

Картинка, а върху нея линк :) На картинката имаме урл адрес и атрибути Title & Alt text . Но картинката заема повече място от линка :)
 

Горе