Реклама на реплики във facebook

azsum

Active Member
Здравейте колеги

имам следния казус, имам нов клиет с блокиран акаунт във facebook ads , рекламирал е реплики на извесни марки и може би това е причината поради която му спират рекламите, някой запознат ли е може ли да се ракламират все още реплики. Ако има запознат по темата нека да сподели, мерси
 
...някой запознат ли е може ли да се ракламират все още реплики.

Писна ми да срещам идиоти, които продават крадени марки ... опа, май "реплики" се казваше вече? :D Докладвам всеки акаунт и сайт които ги видя, че продават "реплики".
 
Странник, човекът пита за негов клиент.

Смятай, че не само аз мисля така, всичките ми приятели във фейса постъпват като мен, а познавам и много други хора, които го правят. И така му отговорих на въпроса - няма смисъл да рекламира "реплики" - рано или късно ще изгори, по-скоро е рано.
 
Писна ми да срещам идиоти, които продават крадени марки ... опа, май "реплики" се казваше вече? :D Докладвам всеки акаунт и сайт които ги видя, че продават "реплики".

аз се занимавам с маркетинг, не продавам какво и да било в нета освен услуги, за репликите си пише че са реплики, ти ако искаш купуваш, никой не те кара ( въпрос на личен избор ) имам клиенти и за хапчета, кредити и т.н реклами които през последно време facebook забранява

ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели
 
Последно редактирано:
за репликите си пише че са реплики

Да, разбирам - срам ги е да напишат, че са ментета, и а това пишат модерното "реплики", хахахаха.
 
Да, разбирам - срам ги е да напишат, че са ментета, и а това пишат модерното "реплики", хахахаха.
срамна работа няма, срамно е който не работи, темата какво винаги се превърна в излишен спор в който не се стигна до решение на казуса
 
срамна работа няма,

Разбира се, че има - кражбата е срамна работа. А продаването на ментета... опа на "реплики" е кражба. То и ти самият го каза в началото - акаунтът е продавал ментета и има проблеми. Тогава що направи темата - нещо по-специален ли си от другите, че да минеш между капките?
 
Тъй като съм имал вземана даване с адидас, найк и тем подобни. То при тях тениските на отборите, които обличат се наричат реплики и то от тях самите - не то Пешо или Гошо!
Та какви са тия "реплики", за които се говори тук? Ментета или истински продукти на тези марки?
 

Горе