Реклама по 2.50 лева на месец! Нов сайт..За 6 месеца 15 лева

didexs

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте!.... :) и тук в борсата предлагам реклама в нов сайт :arrow: Ето сайта
Тематиката на сайта - Видео клипове
PR:0 - :) естествено :)
Банери размер - 468х60
Времетраене - 6 месеца (това е половин година) цели шест месеца!!! :) :-o
Позиция - Под всеки клип в сайта..!
Ротация - Незнам колко процента идват точно не съм запознат но слагам, 4 банера в ротатора.!!!

ЦЕНА: 15 лева

Тази вечер пуснах реклама на сайта в гугъл!!! посещенията трябва да се вдигнат.!!

Цената е такава защото сайта е на една седмица
Хоста и Домейна са платени за 1 (една) година.!!!

Приемам плащане само по банков път или Еконт!!!
Вече и ePay
Контакти: на ЛС или от формата за контакт в сайта! и моля да пишат само тези който искат да купят реклама в сайта ми!

Благодаря ви предварително...
 
Последно редактирано:
От: Реклама по 2.50 лева на месец! Нов сайт..За 6 месеца 15 лева

UP!!!
Хайде де давате само 15 лева за цели 6 месеца реклама и сайта постепенно се надига!
 
От: Реклама по 2.50 лева на месец! Нов сайт..За 6 месеца 15 лева

up!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Реклама по 2.50 лева на месец! Нов сайт..За 6 месеца 15 лева

Какви са посещенията?

Целта на рекламата обикновено е да се види от колкото се може повече хора, а не да стои колкото се може повече на сайта.
 
От: Реклама по 2.50 лева на месец! Нов сайт..За 6 месеца 15 лева

Какви са посещенията?

Целта на рекламата обикновено е да се види от колкото се може повече хора, а не да стои колкото се може повече на сайта.

Здравей еми за сайт на около 2 седмици, мисля че посешенията са добре имам и реклама в гугъл но само един ден ми я пуснаха или аз нещо немога да направя както требва или нз. Повечето посетители са от България даже бих казал всичките около 50+ на ден за сега! но продължавам да разпространявам, първия купил реклама мисля че ще е добре защото само неговия банер ще се показва ако искаш виж брояча отключен е!!!
 

Горе