Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Ivko Benovski

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Предлагам публикуване на рекламни линкове във фейсбук страници с над 700 000 фена.

Страниците са български и са развити по естествен път. Преобладава женска аудитория 53% на 47 % мъжка.

Цена на една публикация във всички страници - 7 лв.

Плащане пейпал и банков превод.

Контакт само на имейл [email protected]

Поздрави и по-предприемчива 2014 година. :)
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

колко време ще стои една публикация
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

колко време ще стои една публикация

Зависи колко реклами имам към момента на поръчката. :) Ти колко време искаш да стои публикацията?
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Искам да рекламирам сайт. Само линк ли слагате или и споделена публикация с изображение?
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Искам да рекламирам сайт. Само линк ли слагате или и споделена публикация с изображение?

Както искате така може да изглежда публикацията. Длъжен съм да ви предупредя, че споделените публикации имат по-малък reach от директно публикуваните такива. Вие си преценявате как искате да бъде публикувано съдържанието.
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Грубо колко еднократни посещения можем да получим от екзотично заглавие от тези 700К Нещо приблизително, от-до, според практиката. 100/1000?
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Грубо колко еднократни посещения можем да получим от екзотично заглавие от тези 700К Нещо приблизително, от-до, според практиката. 100/1000?
Въпросът ти е страшно неадекватен ... поне кажи тематиката! А и да не говорим, че вече почти всяка страница прави реклама на нещо, а алгоритъмът на Фейсбук е безмилостен!
Но при 700к, ако качващият си усеща публиката, има сайт и знае как да представи адекватно линка, това прави м/у 60-70к видимост на публикация, което означава м/у 3-6хил. посещения - при най-добрият случай, при нещо скандално, провокативно или пък страшно забавно!
Но за сухи реклами или много тясно свързана тематика(в този случай е хубаво да се таргетира), там положението е съвсем различно ... там видимостта се свежда до 1-2%, кликаемостта няма да е над 5%...(не искам да ти правя сметките, мисля, че можеш сам)
Но всичко е супер относително, а тези изводи си ги правя на база моите страници, а не знам какви са на колегата! Може би са добри, той ще каже! Но имате в предвид, че никой не може да Ви гарантира нищо!
Също така цената на колега е супер ниска, като не взимам в предвид уникалността на публиката му - той може да изкара 2-3 път повече от един линк, ако си има свой сайт ...
А и винаги имате възможност да си платите на големите новин. сайтове по 10-20лв. на 1000 импресии - там ефективността уж е по-висока...
 
От: От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Въпросът ти е страшно неадекватен ... поне кажи тематиката! А и да не говорим, че вече почти всяка страница прави реклама на нещо, а алгоритъмът на Фейсбук е безмилостен!
Но при 700к, ако качващият си усеща публиката, има сайт и знае как да представи адекватно линка, това прави м/у 60-70к видимост на публикация, което означава м/у 3-6хил. посещения - при най-добрият случай, при нещо скандално, провокативно или пък страшно забавно!
Но за сухи реклами или много тясно свързана тематика(в този случай е хубаво да се таргетира), там положението е съвсем различно ... там видимостта се свежда до 1-2%, кликаемостта няма да е над 5%...(не искам да ти правя сметките, мисля, че можеш сам)
Но всичко е супер относително, а тези изводи си ги правя на база моите страници, а не знам какви са на колегата! Може би са добри, той ще каже! Но имате в предвид, че никой не може да Ви гарантира нищо!
Също така цената на колега е супер ниска, като не взимам в предвид уникалността на публиката му - той може да изкара 2-3 път повече от един линк, ако си има свой сайт ...
А и винаги имате възможност да си платите на големите новин. сайтове по 10-20лв. на 1000 импресии - там ефективността уж е по-висока...

Благодаря за отговора, колега. Няма какво повече да добавя по-различно от казаното от теб. Страниците са развивани самостоятелно. Не са преливани фенове от една в друга или да са правени с лайкджакинг, или друг подобен метод.

Успех ти пожелавам в бизнеса!
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Грубо колко еднократни посещения можем да получим от екзотично заглавие от тези 700К Нещо приблизително, от-до, според практиката. 100/1000?

Пиши ми на [email protected] какво искаш да рекламираме. Можем да ви пуснем пробен линк, за да прецените дали може да ви бъде полезна аудиторията, на която съм администратор.

Поздрави и успех!
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Въпросът ми хич не беше неадекватен, особено при положение, че мразя да се навъртам във фейса, но как и да е - реших да не ви развалям густото :wink: За това споменах "екзотично" имайки в предвид заглавие което би предизвикало интерес.

Ако не те мързи ми чукни едно бързо лично грубо каква е аудиторията (освен че са жени и мъже по 50%), и според написаното горе ще се опитам сам да пресметна/преценя/разгадая колко уникални бих получил от един пост. Също се интересувам и само от самостоятелни страници, в смисъла като за теста да хвана максимално цена/релевантност, че 7лв за един пост ми се струват много
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Колега, цената е пакетна. След като 7 лв. са много за една публикация пред 700 000 фена няма смисъл да коментираме други варианти. :)
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

А отзиви от възползвали се има ли?

Аз все още се интересувам въпреки игнорът :)
 

Горе