Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Колега, пиша ти за последно дай ми оферта на лично.

Колега, не се заяждам, но четете все пак. Всичко е описано в началото. Комуникирам чрез имейла, защото през повечето време съм движение и имейла е свързан към телефона. Това "Пиша ти за последен път" ми прозвуча като заплаха едва ли не. :)

Здравейте,

Предлагам публикуване на рекламни линкове във фейсбук страници с над 700 000 фена.

Страниците са български и са развити по естествен път. Преобладава женска аудитория 53% на 47 % мъжка.

Цена на една публикация във всички страници - 7 лв.

Плащане пейпал и банков превод.

Контакт само на имейл [email protected]

Поздрави и по-предприемчива 2014 година. :)
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Ама "комуникирам през мейла" и "свързан е към телефона" предполага някакъв отговор, а такъв все още липсва.
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Може ли да видя страниците?
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Ама "комуникирам през мейла" и "свързан е към телефона" предполага някакъв отговор, а такъв все още липсва.

Всеки писал ми на имейла съм му отговорил. Нямам повече какво да ти кажа.
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

за повече статии има ли намаление?прати линк на страницата
 
Някой възползвал ли се е от офертата?
Отзиви?
Автора, ревю предлага ли се? Безплатно или намалено? Ако да искам едно. Ако не здраве да има.
 
От: Re: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Някой възползвал ли се е от офертата?
Отзиви?
Автора, ревю предлага ли се? Безплатно или намалено? Ако да искам едно. Ако не здраве да има.

Малко трудно се получава с отговорите, но все някога ще стане :)
 
Така, да кажа няколко неща. Първи наблюдения без да съм плащал още за публикация.

1. Човека ми отговори на мейла, почти веднага. И аз предпочитам да върша работа през мейл, а не през форум. Пишете му там.
2. Страниците са 10на. Тематиката по скоро не гарантира продажби на продукт за каквото го искам аз. За трафик може и да стане, но виж т.4
3. На всяка от тях се пускагт през 10на минути едни и същи вицове. Вица е отрязан до някъде и има линк да го прочетеш, който обаче води към новинарски сайт, в секцията с вицове. Сайта по мое мнение е жълт.
4. При страница от 150к+ вицове от преди 12 часа имат по 0-2-3 харесвания.

Аз не разбирам от ФБ, ако вие можете да ми разтълкувате тези наблюдения, ще е добре за всички. Аз искам да рекламирам продукт там, и все още може би ще тествам.
Надявам се автора да не се сърди за ревюто без да съм пробвал.
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

ясно, мерише ми на fbmanager
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Попитах дали не става тук и все още чакам отговор.
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Аз съм много доволен от колегата. Препоръчвам
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Може ли линкове на страниците на ЛС!
 
Добре де, вие прости ли сте? Човека иска да работи през мейл. Толко ли е трудно да пишете там?
 
От: Re: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Добре де, вие прости ли сте? Човека иска да работи през мейл. Толко ли е трудно да пишете там?

Всичко става, по желание на клиента ;)
 
От: Re: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Всичко става, по желание на клиента ;)

Пожелавам на всички писали в темата да могат да си избират клиентите, кога, с кой и как да работят. :) Написал съм, че комуникирам през имейла. Който е имал желание ме е намерил и сме работили. Някой са доволни, други не. Зависи кой какво цели. Фейсбук страниците не са единствения начин за реклама. Има facebook ads, adwords, easy ads и т.н.

garnet, много благодаря, че си отговарял вместо мен. Няма проблем. :) Имаш бира и безплатна публикация. Пиши само на мейла, че тук сте с едни никове, на мейла с други имена и не мога да ви свържа, кой кой е. :)
 
От: Реклама пред 700 000 фена във фейсбук страници

Рaботил съм с Иво и могa дa кaжa, че е точен.
 

Горе