Реклама продуктово позициониране във видео клип

Diyan

New Member
Променям темата вече е ХЕЙТЪРИ И РАЗБИРАЧИ БЕЗ ПОКРИТИЕ!
Визирам Yurnero99 и един който дори се пише ХЕЙТЪР
Смешници анонимни вие какво имате зад гърба си?
 
Последно редактирано:
Здрасти,

(пише се "долу")

Пак си тука да правиш пари. Дай идея кво да позиционираме и каква е аудиторията ? Амфети и кашета не можем да продаваме открито!

Не е ок. Аз съм човек, който обича хип-хоп културата и българския рап.

1. За съжаление, бяла рапърка не съм чул да е успяла на световно, камо ли на регионално ниво.

2. Това е ъндърграунд хип-хоп. Undergorund изпълнителите не реват за хонорари и спонсори, а си праят квот си праят щото ги кефи и истинските фенове им се кефят. Виж Сектича например, малко се излага тук-таме ама песните, дикцията flow-а му са невиждани в БГ.

3. Виж някъде я пласирай за някой риалити там да покаже баджак или нещо подобно та тогава да пускаме позициониране.
 
Добре дошъл във форума. Бива си я мацката, рапира яко. Един съвет набързо - оправи си правописа, че много хора се хващат за това веднага и сещаш се, ще те нахулят. За съжаление нямам какво да рекламирам при теб, но офертата е много добра и по принцип има толкова много неща, които да се рекламират по този начин. Вярно в Бг сме много зелени и недораснали в маркетингово отношение, но ти пожелавам успех.
 
Гледай от другите изпълнители за евентуални клиенти, тука можеш да намериш само ако минат безплатно :D
п.с
на спирката долоо
 
Последно редактирано:
Здрасти,

(пише се "долу")

Пак си тука да правиш пари. Дай идея кво да позиционираме и каква е аудиторията ? Амфети и кашета не можем да продаваме открито!

Не е ок. Аз съм човек, който обича хип-хоп културата и българския рап.

1. За съжаление, бяла рапърка не съм чул да е успяла на световно, камо ли на регионално ниво.

2. Това е ъндърграунд хип-хоп. Undergorund изпълнителите не реват за хонорари и спонсори, а си праят квот си праят щото ги кефи и истинските фенове им се кефят. Виж Сектича например, малко се излага тук-таме ама песните, дикцията flow-а му са невиждани в БГ.

3. Виж някъде я пласирай за някой риалити там да покаже баджак или нещо подобно та тогава да пускаме позициониране.


Здравей ГАНЙО!

От целия хейт си прав единствено за правописа. Не слагам точки и запетайки тиренца и прочие. Съгласен съм че са важни но аз не предлагам услуга (редакция на текст)

По всичко личи че си от типа хора които пишат по всички теми и много разбират.
1 По ВСИЧКО личи че ти няма какво да позиционираш
2 Със твоя начин на мислене за тази аудитория си много далеч от истината. Ползваш посредствени клишета.
3 Даваш тъпи идеи реалитита баджаци. типичен празняр си който хули чуждите постижения.
4 "Пак си тука да правиш пари" Хм интересно. Колко пари мога да направя от това? Ти наясно ли си колко пари струва един клип? Това има връзка и с другото което си написал че изпълнилите не искат хонорари и незнам си кво.
5 Аз заставам с името си предлагам готов продукт и който иска може да се свърже с мен.
6 Ти можеш само да предлагаш тъпи идеи ХЕЙТЪР СИ това е най лошото нещо. Незнам с какво се занимаваш професоре но ще пренебегна факта че проекта има успех и ще помисля над хейтърското мнение че не е ок. И така помислих си . Ти си прав не е ок.
ТОВА ЧЕ ИМА ТОЛКОВА ГЛЕДАНИЯ ТОЛКОВА КОМЕНТАРИ И ТОЛКОВА ЛАЙКА НЕ Е ВАЖНО! Мнението на публиката не е от значение от значение е твоето мнение.
7 Ти осъзнаваш ли колко си елементарен с това че публиката на този вид музика ползва наркотици. Вярно има голяма част които го правят. Това не означава че всички са така слагашги под общ знаменател. Дори и на тази част има какво да се рекламира.
Храни,напитки,козметика,дрехи,аксесоари. Всеки човек се облича,храни се ,пие,носи аксесоари. Това е много добра маркетингова стратегия за налагане на един или друб бранд. Ама ти от къде да знаеш или да се сетиш не е ли да седнеш да нахулиш идеята и да си доволен . Друго си е


Ако поне малко спреш да си хейт настроен може да се сетиш за доста продукти които да се позицонират и са насочени към младата аудитория.
Винаги може да си изразиш мнението относно някоя тема постаряй се обаче да има какво да кажеш. Не да пишеш празни приказки
 
Последно редактирано:
Добре дошъл във форума. Бива си я мацката, рапира яко. Един съвет набързо - оправи си правописа, че много хора се хващат за това веднага и сещаш се, ще те нахулят. За съжаление нямам какво да рекламирам при теб, но офертата е много добра и по принцип има толкова много неща, които да се рекламират по този начин. Вярно в Бг сме много зелени и недораснали в маркетингово отношение, но ти пожелавам успех.

Благодаря!
 
Предпочитам да ме наричат ганЮ!

Мнението ми е по-скоро РЕАЛИСТИЧНО, отколкото ХЕЙТЪРСКО. Anyway :

1. По всичко личи, че никой няма какво да позиционира от тук.
2. Аудиторията е много малка за да ползвам посредствени клишета. Няма вече рапери, имам поп-рапери и аудитория за тях, като Криско например.
3. Идеята за баджака не един път се е доказвала през последните 20 години в живота на БГ хайлайфа.
4. Като казах "пак" визирах една тема от преди време, в която пак предлагаше същата оферта, ама явно без успех. Също ще добавя (нищо лично към изпълнителката), че клипа струва по-малко от 500 лв с наета техника. Не съм казвал, че изпълнителите не искат хонорари, а че песента е тип "ъндъграунд" и не и приляга да хленчиш за спонсори.
5. Явно не си застанал много тежко след като изтри публикация след един коментар на някакъв хейтър във форум.
6. Лайкове, гледания и коментари може да си купи всеки, например от колегата
7. Не казвам само, че ползват наркотици, а че не са и платежоспособни за продуктово позициониране.

Be real бро!
 

Горе