Реклама 5лв/месец 1000 посещения

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 93.8%
30   2   0
Средно дневни посещения: 900-1000 +
Средно дневни импресии: 6000+

Банери:

1) 170х170 - 7 лв/месец, 20 лв/6 месеца, - начална страница дясна колона (Показва се на всяка страница)
2) 468х60 - 10 лв/месец, 40 лв/6 месеца, - начална страница по средата (Показва се само на индекса)
3) 468х60 - 10 лв/месец, 40 лв/6 месеца - във форума по средата (Показва се на всяка страница
)
Тексктов Линк:
Текстов линк 2,50 лв / месец , 10 лв / 6 месеца(почти най-отгоре на видно място в дясната колона) Показва се на всяка страница

Плащане:
paypal
банков път

http://tupacbg.com
 
Последно редактирано:
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Банерите са само на началната страница така ли?

Линковете на целия сайт ли са?
Ако да, вземам два.
 
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Банерите са само на началната страница така ли?

Линковете на целия сайт ли са?
Ако да, вземам два.

Линковете са за целия сайт, да!
Която и страница да се отвори, дясната колона си остава, каде ще е и линка..
 
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

а банерите са само за индекса?
Банерите са само за индекса, да!
Иначе форума ми според мен е доста по-посещаван,защото е твърде разработен, банерите(в случая двата които са в момента най-отгоре) са тестови за в момента , и има вариант да се освободи единия и да се сложи със същите размери

468х60 - 10 лв/месец, 40 лв/6 месеца, 70 лв/12 месеца - във форума по средата
 
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Здрасти, интересувам се от рекламен банер 468х60 , дай ми инфо за сайт и т.н., банкова сметка .. емейл: ds[at]progressive-media[dot]bg
 
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Здрасти, интересувам се от рекламен банер 728х90 , дай ми инфо за сайт и т.н., банкова сметка ..
 
От: От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Здрасти, интересувам се от рекламен банер 728х90 , дай ми инфо за сайт и т.н., банкова сметка ..
Нямам възможност да поставя банер с такива размери, прочети условията отново, и ако имаш интерес - на ЛС

Здрасти, интересувам се от рекламен банер 468х60 , дай ми инфо за сайт и т.н., банкова сметка .. емейл: ds[at]progressive-media[dot]bg
Писах ти имейл..
 
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Нека я вдигна малко, може да има интерес :)
 
От: Реклама 5лв/месец 1000 посещения

Нова оферта

Тесктов Линк:
Текстов линк 2,50 лв / месец , 10 лв / 6 месеца, 15 лв/12 месеца(почти най-отгоре на видно място в дясната колона) Показва се на всяка страница
 

Горе