Рекламите в Adwords нещо не тръгвт ?!?!?

dertre

Well-Known Member
На 10-01-12 си купих акаунт за реклама в Adwords. До днеска рекламите не са тръгнали. Каква може да е причината ? На статус седи Approved, Budget: BGN60.00/day, Current balance (BGN125.17) credit remaining сложил съм доста висока цена за клик (доста над рекомендет) и пак реклами иок. Някой някаква идея ?
 
От: Re: Рекламите в Adwords нещо не тръгвт ?!?!?

A като идеш при самите рекламки пишели че текстовете им са удобрени ?

Да, всичко пише че е ок. Одобрено, отговаря на условията - въобще всичко е супер, но не ще.....
 
От: Рекламите в Adwords нещо не тръгвт ?!?!?

Преди няколко месеца тръгваха почти веднага кампаниите. Сега не знам какво става. Миналата седмица чаках 4 дена, докато тръгне една кампания на чисто нов акаунт. Тази седмица същото - днес е четвъртия ден, реклами още няма.
 
От: Рекламите в Adwords нещо не тръгвт ?!?!?

това ми намирисва за същото положение в което бях и аз, отначало 10-12 акаунта няма проблеми никакви, след това не тръгват рекламите...проверяват 2-3 дни акаунта, след това го анулирват.
 
От: Рекламите в Adwords нещо не тръгвт ?!?!?

новини , значи преди малко колегата @AssA си изтри кампанията пусна я наново (след като чака 3 дена) и след 1 час беше одобрен и тръгнаха .

При мен сработи за 10 минути. Значи не е било случайност, когато миналата седмица пуснах втора кампания след много чакане и малко след това тръгнаха всички реклами.
 
От: Рекламите в Adwords нещо не тръгвт ?!?!?

И при мен тръгна, но след като увеличих дневния бюджет.
 

Горе