Реклами на импресия(търся)

Sky

Well-Known Member
Значи досега имам 1 852 показвания на рекламите за днес и само 2 клика = 0.60 цента ,та идеята ми е че от тоз адсенс пари няма да видя и се чудя не се ли предлага реклама но да се плаща на импресия ?
 
От: Реклами на импресия(търся)

То май ако не се бъркам, има и хора в адсенса, които плащат и за импресии
 
От: Реклами на импресия(търся)

Задачата ти е трудна за решаване
много хора се чудят как да изкарат повече пари от реклама ....
аз бих ти препоръчал да опиташ да намериш директни рекламодатели, но не е лесен процес
 
От: Реклами на импресия(търся)

Задачата ти е трудна за решаване
много хора се чудят как да изкарат повече пари от реклама ....
аз бих ти препоръчал да опиташ да намериш директни рекламодатели, но не е лесен процес
За това е още рано (ПР 1) а и тематиката на сайта е такава ,че трудно ще намеря рекламодател и да се похваля таман събрах амен 5 алтъна в адсенса и ми блокираха профила
Та по темата да разбирам ли ,че никой не плаща за импрсесии Вчера бяха над 4000
 
Re: От: Реклами на импресия(търся)

За това е още рано (ПР 1) а и тематиката на сайта е такава ,че трудно ще намеря рекламодател и да се похваля таман събрах амен 5 алтъна в адсенса и ми блокираха профила
Та по темата да разбирам ли ,че никой не плаща за импрсесии Вчера бяха над 4000

На импресии може да ти плати само човек, който има сайт в ниша тясно свързана с твоята и желае да си брандира сайта.

Импресии = бранд
Кликове = трафик
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Реклами на импресия(търся)

Аз пък се чудя, на 2000 импресии колко $ искаш да изкараш? Помисли как да си развиеш сайта, а не как от да изкараш стотинки от мизерния си трафик.
 
От: Реклами на импресия(търся)

Аз пък се чудя, на 2000 импресии колко $ искаш да изкараш? Помисли как да си развиеш сайта, а не как от да изкараш стотинки от мизерния си трафик.
Напълно съм съгласен с теб за да изкара добри пари от импресии трябва да има над 50к импресии на ден според мен.
 
От: Реклами на импресия(търся)

За това е още рано (ПР 1)

Това не го разбрах честно! Какво значение има пр. за рекламата? Ти линкове ли ще продаваш или реклама?
 
От: Реклами на импресия(търся)

Аз пък се чудя, на 2000 импресии колко $ искаш да изкараш? Помисли как да си развиеш сайта, а не как от да изкараш стотинки от мизерния си трафик.
А защо си мислиш ,че не го развивам? Паралелно с това защо и да не намаля малко разходите ?
И за ден са към 4000 но явно няма да си намеря начин
 
От: Реклами на импресия(търся)

Я кажи уникалните колко са, че с тея импресии направо омота всичко.

4000 импресии от колко уникални потребителя?

30-40-100 и колко от тези импресии са си от теб. Това според кой броя го засичаш.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Реклами на импресия(търся)

Мисълта ми беше, че няма как да изкараш пари с такъв сайт. Ако от гугъл имаш 60 цента на 2000 импресии, значи него ден си изкарал 1.2 евро. Това са ти 50-60 лв на месец, което си е екстра.
 
От: Реклами на импресия(търся)

Да, за 2000 импресии какво очакваш?
това ти се пада по 60 цента на 1К, което за тип никакъв сайт е повече от добре.
 
От: Реклами на импресия(търся)

Благодаря ви за отговорите ама аз се обърках вече реклами,линкове,импресии,уникални...То добре си бях преди да ми дойде гениалната идея , че мога да изкарам някой лев поне за хоста ,когато мио стане време пак ще се заема да "изкарам" някой лев
Мисълта ми беше, че няма как да изкараш пари с такъв сайт. Ако от гугъл имаш 60 цента на 2000 импресии, значи него ден си изкарал 1.2 евро. Това са ти 50-60 лв на месец, което си е екстра.
You must spread some Reputation around before giving it to redrum again.
 

Горе