Реклами

EzRoLiT

New Member
Чудих се къде да я лепна темата ама тъй като няма точно отделна секция за реклами и т.н ..
За този бизнес рекламата е от изключителна важност и колкото по креативна и успешна е тя толкова повече продажби може да се генерират.Разбира се със ограничени доходи трудно се прави нещо качествено, но е важно да се пробва.Все пак нищо не се губи..освен времето за направата.Рекламата може да варира от картинка на фотошоп до видео пуснато по ТВ и т.н. Зависи кой какви умения има и какви средства.
Мисля че ще е интересно да има такава тема и да се обсъждат методи, съвети и т.н .Все пак рекламирането не свършва с PPC :D

Аз лично имам един хмм жалък опит , но все отнякъде трябва да се почне.Замислил съм продължението на това да е доста по интересно ама ще видим.

YouTube - The online business revolution is coming.

Ако имате ваши лични (успешни или неуспешни няма значение) споделете ги пък някой може да даде съвет как да се подобрят и т.н.
 
интересно и зайнтригуващо клипче, но може би щеше да е добре да добавиш и сайт накрая, защото така е почти без значение дали го има или не клипчето :? освен ако не е сложено на сайта, за който се говори. иначе идеята ми допада
 
Прави сте че трябва да лепна сайта отзад..аз по друг начин ги мислех, но така е най добре.Вече е оправено.
Някой друг ще сподели ли какви реклами е правил и дали са били успешни ?
 
AxCx каза:
А авторски права за музиката имаш ли ? :wink:
Хах разбира се :shock: .Сетих се за това ама какво да се прави...като гледам youtube 60-70 % от клиповете им че даже и повече са против правилата...авториски права и т.н. Ако имах възможност бих си ги взел ама... пък и това е само опит.Дори и да го махнат не ми пука толкова.Виж ако почна сериозно да се занимавам няма как тогава.
 
Много добре си го направил. Само е могло да го одължиш малко, като накрая споменеш твой сайт.
 
EzRoLiT каза:
AxCx каза:
А авторски права за музиката имаш ли ? :wink:
Хах разбира се :shock: .Сетих се за това ама какво да се прави...като гледам youtube 60-70 % от клиповете им че даже и повече са против правилата...авториски права и т.н. Ако имах възможност бих си ги взел ама... пък и това е само опит.Дори и да го махнат не ми пука толкова.Виж ако почна сериозно да се занимавам няма как тогава.

Приятелка на моя приятелка в Германия си направила сайт на който сложила 3 снимки на някакъв фотограф. След известно време и се обажда адвокат който представлява фотографа за да я информира че има заведено дело срещу нея, скоро много бързо девойката олекнала с 10 000 евро !!! Същото е и с музиката - клиповете се правят по принцип с рекламна цел, а е и трудно да се разбере кой ги качва в Youtube, но ако някой ползва чужда музика с рекламна цел то авторите ще се постараят да го открият и да си получат заслуженото.
 
Знам че е подсъдимо това ..то така и трябва.Прави са си хората, все пак това е техния труд.Не съм подозирал обаче че могат да се заядат за толкова малки неща.По принцип знам че преследват само по големите риби и т.н.Щом е така както казваш ще махна музиката.Вярно че се осакатява клипа но какво да се прави.Някой ден ако мога ще си вземам авторските права..но дотогава има време.Мерси за информацията.
 
Вероятността да те надушат едва ли е голяма. И това момиче от Германия си е маислила така. Просто бъдете внимателни когато ползвате нещо чуждо, каквото и да е, щото ако работата стане дебела съда едва ли ще бъде снизходителен само щото сме от България и нямаме пари ;)
 
Няма смисъл да се рискува със нещо което е пуснато само за опит и даже доходите от него не са гарантирани.А те по другите държави много ни обичат..направо като чуят за България и им сгрейваме душата :D
 

Горе