Рекламна мрежа за сайтове с трафик

slavchev

Well-Known Member
Здравейте колеги, наскоро се възползвах от нова рекламна мрежа с Push-down формати, които работят с всякакъв тип сайтове, стига да има трафик.

Вече получих 2 плащания по Пейпал и съм доволен от резултатите. Предлагат по 1.2€ CPM на 1000 декстоп импресии, като се предплащат предварително, така че няма от какво да се притеснявате. Ако искате да се възползвате ми пишете на ЛС или в Скайп.

Давам ви контакт на човека и вече се разбирате с него. Няма нищо сложно и само може да спечелите. Рекламите са на бг сайтове за залози.

Поздрави :)
 
Важното в целия текст е десктоп импресии - при положение че мобилните устройства са приблизително 70 % от целия трафик, остава малко десктоп трафик.
 
Важното в целия текст е десктоп импресии - при положение че мобилните устройства са приблизително 70 % от целия трафик, остава малко десктоп трафик.

Да, само за декстоп е, но затова съм писал сайтове с трафик. Ако имаш поне 20к. дневни декстоп по 1.2€ са 24€ без да те интересува дали някой е кликнал, защото е на импресии. Така че не мисля, че офертата е лоша, но всеки сам си преценява :)
 
Да, само за декстоп е, но затова съм писал сайтове с трафик. Ако имаш поне 20к. дневни декстоп по 1.2€ са 24€ без да те интересува дали някой е кликнал, защото е на импресии. Така че не мисля, че офертата е лоша, но всеки сам си преценява :)
Де да имах 20 к общ трафик, а не само десктоп :D Иначе не казвам че офертата е лоша , даже е супер - просто наистина трафика в голям процент вече е само мобилен.
 
Офертата важи, но в момента цената е друга, тъй като няма спорт в световен мащаб. Ако искате изчакайте да мине това положение и ще ви пиша.
 
Офертата важи, но в момента цената е друга, тъй като няма спорт в световен мащаб. Ако искате изчакайте да мине това положение и ще ви пиша.
ок
 
Последно редактирано:

Горе