Рекламна мрежа

yavkata

Active Member
Здравейте, днес получих това съобщение на едан от страницити ми в facebook.

Хей!
Казвам се Патриша и нашата компания OverAds се интересува от поставяне на реклами на вашия уебсайт. Бихме искали да ви предложим оферта за предплатена промоция. Покажете ми статистика за последния месец и нека поговорим за нашето предложение за партньорство!(Уникални посетители; държави; Преглед на мобилни устройства / настолни компютри)
Какво казваш?
1f642.png
За разбирането

Сайта е https://overads.com/
Някой получавал ли е от тях съобщение и да ли ги е ползвал или е Скам

NovaPS

Well-Known Member
Изглежда са некви отцепници от cleveradvertising / com

Ползват идентични сайтове. Испаноговорящи, Португалия. И на двата сайта няма много инфо за фирмите, на тия клевер има горе-доле в Privacy раздела, а при оверадс-а липсва тотал.

zaicev

Member
Зависи, свържи се с тях най добре или направо ги сложи.. яд ме е че късно ги открих

ST-1

Active Member
Зависи, свържи се с тях най добре или направо ги сложи.. яд ме е че късно ги открих
Е ти нали си се вързал , би трябвало да знаеш как плащат. Аз пуснах 2 сайта за одобрение, но не намирам конкретна информация за начина им на плащане.... как,на какво, колко.....

ST-1

Active Member
Adskeeper на 100к трафик 80 долара с доста реклами
Незнам , днес ги пуснах към обяд, приходите от тях са 1/10 от тези на adzone , даже към края на публикациите съм сложил най-смотаните изиадс и от тях даже има по-голям проход. От adzoneto според мен на тоя трафик ще правиш още 50% на това , което казваш.
Сега са ми пуснали оферта да ми дават 10 % повече от това което взимам от adzone , утре ще им изпратя статистика да видим как точно ще ги докарат повече ако заменя само една позиция и да сложа тия adskeeper

yavkata

Active Member
Тези mgid нещо не ми допадха супер зле са им рекламите Иван изкарва по 2 000 евро на ден
като кликове гледам, че са по 0.01цент до 0.02цента на клик.

adnow Също тествах те пък са направо много зле само като видях 16 клика, а парите 0.01цент бързо бързо ги махнах.

Adzone за момента са най-добре там си е твърдо 0.05 цента , но пък лъжат в кликовете.

desoe

Well-Known Member
На мен ми харесват adnow, добри рейтове имат, плащат си всяка седмица без въпроси. Adzone.pro по същия начин, а и имат перфектни български съпорти.
Аз преди бях пискал срещу тях във форума, но се пооправиха нещата. Като цяло съм доволен и аз.

slavchev

Well-Known Member
За всяка рекламна мрежа е много важно какъв тип са ви потребителите. Именно затова аз гледам да комбинирам няколко рекламни мрежи, за да има разнообразие. Adnow в началото бяха много добре, после взеха яко да лъжат, после пак се пооправиха, но доста импресии ми се губят :)

Adzone също много лъжат в кликовете. Като цяло май от mgid и adskeeper съм най-доволен. Лошото е, че няма вече бг мрежи...

yavkata

Active Member
За всяка рекламна мрежа е много важно какъв тип са ви потребителите. Именно затова аз гледам да комбинирам няколко рекламни мрежи, за да има разнообразие. Adnow в началото бяха много добре, после взеха яко да лъжат, после пак се пооправиха, но доста импресии ми се губят :)

Adzone също много лъжат в кликовете. Като цяло май от mgid и adskeeper съм най-доволен. Лошото е, че няма вече бг мрежи...
Ползваш ли ротатор на рекламите и какъв за wordpress.

И също какъв plugin за wordpress ползваш за рекламите, че нещо немога да си намеря готин сега ползвам WP Quads

Горе