Рекламна промоция за изборите!

account-bg

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Понеже на сайта ми част от рекламите са на httpool, а те са царе на политическия спам (наблюдения от предишните избори) имам желание поне в този период да заменя рекламите им с нещо друго. Не ме кефят тези политическите. Та затова си търся и рекламодатели.

Сайт: account-bg.info

Позиции:
1. Хедъра на сайта
2. Каре ПОД карето "Полезнои връзки" - в дясната колона на сайта

Гарантирани параметри на показванията: за периода на поръчката - минимум 2000 импресии среедно дневно - не 2000 всеки ден, а за периода на поръчката среднодневно 2000 (защото през седмицата са повече, събота и неделя импресиите са зле). Ако за периода на поръчката не се достигне броя импресии определен по формулата (брой дни * 2000), банера ще продължи да се върти до достигане на броя импресии.

Ротация: едно към три - т.е. на всяка позция ще въртят три банера с еднакъв приоритет.

Цени:
Позиция 1 - в хедъра - 60 лв. за 30 дни
Позиция 2 - в дяснаа колона на сайта - 20 лв. за 30 дни.

минимален срок на поръчката: 15 дни

Поръчки за брой дни - кратно на 15, т.е. поръчки например за 20, 10, 17 дни не се обсъждат.

Бонуси: ако поръчката е 30 или повече дни - един безплатен линк с анхор и URL по желание на клиента в един от тези два сайта: scetovoditel.com, regfirms.com

Плащане -само по банков път и само предварително. Може и в брой, ама трябва да сме наблизо (аз съм във Варна).
Фактура - задължително, с или без ДДС. Ако е с ДДС, ДДС се добавя към горните цени.

Статистика на сайта: http://www.tyxo.bg/?56257 - отключено е.

Ако някой иска има и аналитикс.

Всеки поръчал получава потр. име и парола с които може да следи статистиките на собствения си банер - брой покзвания и кликове. За флаш банери статистиката показва само импресиите, но не и кликовете (проблем на системата, ама какво да се прави)

Ами това е, заповядайте!

Ако има въпроси - тук в темата или на лични съобщения.

И като за накрая: запазвам си правото да откажа излъчването на реклама, ако сайта, който ще се рекламира не отговаря на добрите нрави и на добрия тон (преценката е моя).
 

Горе