Рекламна страница в сайт със списък от имената на рекламодателите!

Plamen Bijev

New Member
Здравейте.
Искам да попитам нещо, което не мога да реша сам.
Представете си website със раздел при Home бутоните страница която отразява имената на рекламодатели които имат реклама в сайта,без банери просто имена!В страницата има 60 имена на сервизи магазини и услуги разделени на 3 части и подредени в колонки.Като избереш дадето име ти отваря др. страница в която има инфо за магазина примерно!Въпроса ми е как би било справедливо да се наредят тези имена на рекламодатели? Понеже ако на 1-ва част има 20 имена в 4 колонки по 5 имена в колонка мисля, че няма да е справедливо примерно последните 5 рекламодателя да заплащат същите пари като първите 5! Мислих вариант според зависи какви пари се плащат да зависи и на кое място ще им излиза името, но се абстрахирам от него понеже ще им искам минимални пари еднакви за всички! Имам и един др. вариант но първо мисля да изчакам няколко коментара да видя какво мислите.
Благодаря.

Пламен
 
От: Рекламна страница в сайт със списък от имената на рекламодателите!

Ам така е добре принципно, но пак си мисля че няма да е справедливо!
 
От: Рекламна страница в сайт със списък от имената на рекламодателите!

Който плати по напред, отива по нагоре в списъка. Какво толкоз му умуваш. Справедливо или не, какво ти пука. Твойта справедливост е да им вземеш парите, като възнаграждаваш по-бързите с по-горна позиция. Вече те си решават, кой колко бърз иска да е.
 
От: Рекламна страница в сайт със списък от имената на рекламодателите!

Ами да в крайна сметка може и така да стане, но по азбучен ред ще е по подредено мисля!
 

Горе