Рекламни продукти

web_services

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте! Предлагаме всевъзможни рекламни услуги на конкурентни цени: химикали с надписи; тефтери с печати на фирми, рекламни брошури, флаери и много други.

Вашите мечти са реалност за нас!

Текуща оферта – визитки


- 100 броя 0,13 лева на брой + дизайна е 15 лева
- над 300 броя е 0,12 лева на брой + дизайна е 10 лева
- над 500 броя е 0,11 лева на брой + безплатен дизайн

Цените могат да варират според това, какво се желае - с картинка или без картинка, вид на картона срок на изпълнение и т.н.

Ако на визитката няма картинка има само текст и някаква емблема, която е готова - дизайн не се плаща. Т.е. може дизайна да е безплатен и за 100 броя.
 
От: Рекламни продукти

двустранно ли е? пълноцветно ли е? дигитален ли е печата? т.е. допускам че е дигитален обаче е добре да уточните :) хубаво е може би да посочите и видовете картони и т.н.
 
Последно редактирано:
От: Рекламни продукти

Извинявам се. Да, двустранно, пълноцветно, дигитален печат, картоните са по избор.
 
От: Рекламни продукти

Ама дайте някакъв прайслист или линк към сайт или нещо от сорта, така само с визитки много си затваряте пазара :)
На мен ми трябва примерно цена за: папки А4, черен мат, 300gsm, единичен биг, 50бр. ?
 
От: Рекламни продукти

... и какво се случи тук? ни лук ял ни лук мирисъл?
 
От: Рекламни продукти

Ама дайте някакъв прайслист или линк към сайт или нещо от сорта, така само с визитки много си затваряте пазара :)
На мен ми трябва примерно цена за: папки А4, черен мат, 300gsm, единичен биг, 50бр. ?

А на моя въпрос :) аз не съм се отказал.
 

Горе