Предлагам: Рекламни статии във водещите новини в топ сайт - 100 лв за 3 дни - обхват 200 хиляди души - 450 хиляди импресии!

kartinata81

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагам публикуване на рекламни статии в топ сайт в България.

Статията ви стои във водещи новини и се актуализира постоянно на час два, така че постоянно да се вдига нагоре в потока с водещите новини и да я виждат всички посетители, които влизат.

Цената е 100 лева за 3 дни.


Обхватът на водещите новини за последните 3 дни е 450 хиляди уникални импресии, от които 200 хиляди са уникални потребители.

Т.е. за 100 лева в рамките на 3 дни статията ви ще бъде видяна 450 хиляди пъти сред водещите новини на сайта, от които около 200 хиляди уникални потребители.

Статията ви няма да се избута надолу в сайта, а постоянно ще се качва сред първите новини.

Ако искате удължаване след 3-ия ден - цената е 15 лева на ден.

Ако искате за цял месец статията ви да стои във водещи новини - цената е 500 лева.


За последните 30 дни обхватът на водещите новини е над 5 милиона импресии, от които около 2 милиона уникални потребители.

Т.е. за 500 лева статията ви ще достигне до около 2 милиона души и ще бъде видяна около 5 милиона пъти!

*Цената е без ДДС
 
Последно редактирано:
Може ли информация за сайта и някаква статистика, предпочитам аналитикс?
 
Здравейте, бих искал и аз да разбера кой е сайта? Също така моля да ми изпратите подробна статистика за посещенията. Интересува ме най-вече колко жени влизат в сайта и каква възраст са.
 
Здравейте, и аз се интересувам кой е сайта и някаква статистика/профил на посетителите
 
Бих желал повече инфо на ЛС моля. Също така ме интересува каква част е женската аудитория.
 
Пратете ми информация и на мен - Благодаря!
 
Здравейте, може ли информация за сайта и на мен. Благодаря.
 
Може ли информация линк към сайта и актуална статистика за посещения благодаря
 

Горе