Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Ето в това тулче http://ganbox.com/seo-status като си напишеш името на сайта ти дава резултата ти в Алекса и когато той е над 3 000 000 ти казва че състоянието е отчайващо :)
Според мен още не е за хвалене. Когато минеш под един милион ще е доста по приемливо
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Нормално е, по тия места на класацията нещата се променят много бързо, понеже обхващат нови сайтове с малко трафик. Така че тия 10 млн. позиции може да значат скок с примерно 100ина посещения на сайта, което си е нормално.
Вече в по-предните позиции са по-затегнати класиранията.
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Демек, това е за хвалене?

Google PR: 0 от 10
за страница: http://shakeit.eu - doffolow линкове дори и в rss :)

Alexa рангове за домейна shakeit.eu
Alexa ранг за популярност: 311 086
Alexa трафик ранг: 291 965
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

На кой му пука за алекса ? Пробивай в Гoogle
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Най-важната ранглиста се казва SERP. Ако си напред в нея няма да ти пука за другите.
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Еби му меча , с платен прокси лист и програма ще ти набутам сайта незнайно къде в алекса . Никой няма да ти гледа шибания алекса ранк , а ще иска информация за посетители - дневно/месечно / импресии / и т.н.
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Скорпиас е много прав рекламодателите са два вида едните дето и хабер си нямат за какво си дават парите те вервай ми не са чували за тая мадама алекса, вотрият вид е такива дето знаят за какво си дават парите и дори и да не им дадеш данни от сайта още на вторият ден ще разберат какво е реалното ти състояние на сайта е излишно да се опитваш да ги мамиш
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Пишката ти израства правопропорционално с алекса ранка ли ? Аха.
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Това е като състезание по бягане,в което участват пенсионери и професиналисти.Досега си надбягал САМО пенсионерите.Тепърва започва същинското състезание.Ако си разбрал метафората,ще си направиш изводите.


17 Август 2010 :17 933 647-мо място
18 Септември 2010: 4 366 434 - то място!
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

не знам, но на мен ми харесва бекграунда. допи ми се биричка
 
От: Рекорд ли е изкачването на ввв.кръчма.ком в Алекса?

Ех , има ли форум ,където да не си спамил форума си ??? Тоя май беше единствения останал в България. Като гледам си спамил дори в чужди форуми :d :D
 

Горе