Реплика дрехи? Онлайн магазини

webmast367

Well-Known Member
Здравейте. От 1 година живея и работя в Лондон и уж че е много евтино там ми писна да давам по 50-100 паунда за някоя тениска УЖ оригинална на dsquared или philipp plein а да се оказва ебаси ментето на стабилна цена. Един приятел също живеещ там, каза че в София си пазарува от някакво магазинче реплики на dsquared2 предимно и едната тениска, която има е същата, като една моя за която аз дадох 120 паунда, а той я е взел за 40лв от БГ. НЕ знам дали и двете са едно и също менте, или неговата е добра реплика.

Та въпроса ми е, можете ли да препоръчате онлайн магазини с такива стоки?
За седмица съм си в Бг и викам да си купя някой др парцалче от тук за по изгодно и без това ги нося предимно на работа и ги прецаквам за няма и месец поне да не струват една камара пари.
Намерих 2-3 модела тениски по 40-50лв но не ми допадат, а явно щото са реплики трудно би се намерило с просто търсене освен, ако някой не е попадал вече на такива и ги знае.

Благодаря!
 
Мерси, но като гледам моделите, Китайската реплика не се доближава до Турската от към качество и визия. С една обикновена преса мога да си печатам що горе същата китайска визия, докато има турска реплика неразличима от оригинала. Тук просто са прибавени надписи.
Благоадя все пак.

Иначе ако знае някой Турски сайтове на производители нещо ще съм благодарен също.
Поздрави!
 
Защо искаш да купиш менте при положение, че за тази цена може да се купи оригинал на много качествени марки?!

Защото искам менте dsq2, pp, като оригинала е 4-5 пъти по-нагоре цената, а на някои модели и повече.
 
Защо искаш да купиш менте при положение, че за тази цена може да се купи оригинал на много качествени марки?!

Защото, ще влиза в куфарната търговия, видял нашенеца в UK цените и му паднал житона за бързи пари :D
 
Защото, ще влиза в куфарната търговия, видял нашенеца в UK цените и му паднал житона за бързи пари :D
Никой не говори за куфарна търговия. Предпочитам да нося dsquared тениска на работа, за която съм дал 50лв, а не 300 паунда сеш се :) или за 30 паунда китайски тениски / индийски и прочие боклуци :)
 
Привет, защо просто не носиш тенеска която не е dsquared, ако искаш да си гъзар си качи стойността! Доста жалко като цяло :), все едно да си купиш реплика на Ламборгини, искаш тениска на dsquared защото е скъпа и да имитираш че си заможен, но реално да нямаш 1000 лв в банкова сметка спестени, това е направо дъното, аз имам тениска dsquared2 icon струва 270 паунда, честно казано няма никаква разлика от една тениска за 20 лв, тази тенеска не съм я купувал, тя е подарък, аз лично никога няма да си купя тениска за тези пари, тези тениски са направени за друга прослойка хора, явно ти си от тях.

Поздрави,
Станимир И
 
Тия тениски качват цената с всяко следващо мнение, сега очаквам някой да избухне с 500 паунда
 
Всъщност цената е точно 145 евро от техния официален сайт. Не знам защо авторът дава 100 паунда за менте, като може да си отиде в техен магазин срещу тази сума :rolleyes:
 
Тоя форум накъде е тръгнал... "предприемачи" "ходят на работа" с тениски реплики. Топ.
А може би точно това ги прави предприемачи - за да оптимизират излишните на практика разходи. А нуждата от маркова тениска вероятно е свързана със снобщината на мястото където работи (имам предвид държавата, а не определената фирма). Ако не е с такава маркова тениска, то може да гледат на него "пофесионално" по друг начин и той да не получи възможност да се реализира.
 
и без това ги нося предимно на работа и ги прецаквам за няма и месец поне да не струват една камара пари.
Намерих 2-3 модела тениски по 40-50лв но не ми допадат, а явно щото са реплики.
Егати тениската, ти всеки ден ли я носиш, че ще я прецакаш? Аз в месеца я облека една и съща 2 пъти я не. В киселинна среда ли работиш? :D
Аз лично минавам по магазините и си накупувам тениски с различни принтове и си ги нося. Пука ми дали са на някоя марка. Колкото пъти съм купил марка, толкова пъти съм ги хвърлил по-бързо защото са скапани.
Това пък да търсиш ментета, за да изглеждат оригинални ми е много смешно.
 
Така, няма да отговарям на всеки по отделно за това ще напиша едно съобщение до всички коментирали :)


Сега по темата.
Работя сред стотици хора дневно и да, не искам да изглеждам като прошляк!
Не нося една тениска месец всеки ден без да я сменям, всеки ден обличам различни, като да кажем 5 дни в седмицата обличам 5 различни модела, които след месец са в коша, защото вече им се е разказала играта. В 6 от 10 случая на първото носене успявам да допринеса по някой демидж на облеклото с което съм. Раздърпан ръкав, някоя бримка, захабяване с нещо и т.н.

До тия, които не схванаха идеята ми. Живея в Лондон и в регионите в които съм и ходя по магазините в радиус от 50 мили има или само магазини в които всичко почва от 100-150 паунда нагоре, или има някакви индийски, турски и прочие боклуци, които започват от 30 паунда парчето и при първото изпиране най-малкото губят цвета си!

Да кажем през някой месец си купувам по някой оригинален парцал на марките, които споменах по-горе и не искам да им ебавам майката. Тях си ги обличам, като излизам с приятели и т.н, защото вече няколко такива бяха усрани в работната ми среда.

Тоест от цялата работа, ако дам 50лв за менте тениска на любима марка ще ми е пак по евтино и по приятно от да дам 30 паунда за същото качество боклук, но на него ще пише made in china или подобно. Вида ще е лайно, както и всичко останало :) Нищо по специално от репликата.

Тук не става дума да впечатлявам хората, а на мен ми харесват определени модели от определени марки. Не държа само на тия две марки, имам и адидаси, найкове, версачита, както и 2-3 модела пълни боклуци от индийския дори без марка, но просто ми харесват самите принтове, материи или друго.

И да естествено,че няма да ходя като клошар след хора обличащи се прилично и държейки някакъв клас. Това, че тук сте свикнали да ходите като селяндури си е Ваш проблем, щом Ви харесва - дерзайте!

Тия тениски дето сте ги гледали по 100 паунда на dsk2 най-вероятно са тия белите най изтърсени с един обикновен печат отпред ICON червен, който мяза на гъз и пресата ми за 1000лв печата много по-добре от това. Моделите, които аз харесвам започват от 200 паунда, както и на PP така и на DSQ2, а да ходя на работа с такава тениска вече може да е снобско и да търся се правя на някъв играч, както някой спомена по-горе.

В случая не виждам, какъв е проблема на някоите. Задал съм елементарен въпрос, който не може да отговори може да си спести мнението за себе си и това е :)
Ако искате да си коментираме глупостите, продължете, като намеря време ще пускам и аз по някой лаф да не заспиваме от скука :)

Та Поздрави на всички!
 
Бараба на строежа ли си, че раздърпваш тениските за някой друг ден?
И да, точно принта и материята на ментено ще е като оригинала :D :D
Kато няма офлайн магазини, има онлайн такива, та кажи си направо кой и защо искаш да впечатлиш на строежа?
 
Аз съм търговски представител и работя със заможни клиенти, а и също с такива, които се правят на заможни. Ето как правя подбор, преди да ги заговоря:

- Часовник - ако носи Tissot или Certina за 700лв е по-читав, отколкото ако носи менте клас ААА+++ Rolex или Hublot - нИразличим от Уригинала.
- Обувки - нещо нормално от Deichmann прави по-добро впечатление, отколкото Versace менте.
- Огромен златен ланец/гривна или часовници като водомери - признак на чувство за малоценност.
- Телефон - Iphone или Samsung без значение, шарените "маркови" кейсове издават собственика.
- Автомобил - хората с нова Corolla са по-читави, в сравнение с тези с изтърбушена Е-класа на 10 години. Струват същите пари.
- Мъжки аксесоари - ръкавели, портфейл, колан, запалка, ролер(химикал) също подсказват доста.
- Устна хигиена, прическа, липса на шкембе и т.н.

Ако смяташ, че една тениска ще ти управи "имиджа" - успех. Но все пак горните фактори имат значение докато проговориш. След 2 минути разговор си проличава интелекта и там вече е друга тема.

П.П. То е ясно, че търсиш контакти с вносители на ментета. Виж на пазара в Димитровград.
 
Последно редактирано:
Бараба на строежа ли си, че раздърпваш тениските за някой друг ден?
И да, точно принта и материята на ментено ще е като оригинала :D :D
Kато няма офлайн магазини, има онлайн такива, та кажи си направо кой и защо искаш да впечатлиш на строежа?

Относно строежите, явно пишеш неподготвен, хората в чужбина работят с предпазни жилетки, облекла, обувки и прочие! В случая само ръкавите ми са видими и най-често тях прецаквам. Тоест надписа под жилетката е лично мой избор, който хората не виждат (не е за гъзарията)
А иначе къде, какво мисля, че не засяга никой. Важното, че работя не вися по форуми да се чудя къде, кого да хейтя :)
 
Аз съм търговски представител и работя със заможни клиенти, а и също с такива, които се правят на заможни. Ето как правя подбор, преди да ги заговоря:

- Часовник - ако носи Tissot или Certina за 700лв е по-читав, отколкото ако носи менте клас ААА+++ Rolex или Hublot - нИразличим от Уригинала.
- Обувки - нещо нормално от Deichmann прави по-добро впечатление, отколкото Versace менте.
- Огромен златен ланец/гривна или часовници като водомери - признак на чувство за малоценност.
- Телефон - Iphone или Samsung без значение, шарените "маркови" кейсове издават собственика.
- Автомобил - хората с нова Corolla са по-читави, в сравнение с тези с изтърбушена Е-класа на 10 години. Струват същите пари.
- Мъжки аксесоари - ръкавели, портфейл, колан, запалка, ролер(химикал) също подсказват доста.
- Устна хигиена, прическа, липса на шкембе и т.н.

Ако смяташ, че една тениска ще ти управи "имиджа" - успех. Но все пак горните фактори имат значение докато проговориш. След 2 минути разговор си проличава интелекта и там вече е друга тема.

П.П. То е ясно, че търсиш контакти с вносители на ментета. Виж на пазара в Димитровград.

Защо трябва личния ми вкус да влияе на имиджа ми? Сравненията ти нямат нищо общо с нуждата ми. Вносители не ми трябват имам контакт с 5 такива. Ако искам да внасям ще ида лично до Турция (правил съм го дълги години) не само турция естествено говорим за въпросната тема.

Според коментара ти щом аз карам бмв на 15 години за 10 000лв не ставам, като човек, ЗАЩОТО ХАРЕСВАМ АУДИ И БМВ (дърти кошари според възможностите ми) Но пък некой с нова дачия за същите пари ще ти се вдигне много в погледа, ИНТЕРЕСНО МИСЛЕНЕ :)
Има много за коментиране, но се различава от това за което съм писал. Тук не сравняваме ролекси, коли и т.н говоря за една тъпа тениска, която не искам да давам 400лв а предпочитам да дам 40. На мен не ми пречи че е менте харесва ми надписа да е DSQ2, а не SPORTS за еднаква сума пари :)

Както и да е, почна да ми става скучна дискусията :)
 
Може темата да се мести в коша, че разбудих троловете в форума. А ми идват известия, че някой е писал, а дори четенето без отговор ми се струва в повече. Някак загубено време, грешката е моя, че се включих след известно време, в което не бях посещавал форума. Както и преди година написах в един пост "ебахте мамата на форума" преди имаше хубави хора, имаше хубави дискусии, полезни теми и прочие. В последно време нищо освен трол и селяндурщина... Ама то цялата държава е такава няма как да се очаква друго :)
 
И да естествено,че няма да ходя като клошар след хора обличащи се прилично и държейки някакъв клас. Това, че тук сте свикнали да ходите като селяндури си е Ваш проблем, щом Ви харесва - дерзайте!
Ние дето не носим ментета, се обличаме като селяндури - извади логика!
Как няма да те подиграват хората, като цялата ти тема е доста забавна: "Искам да не изглеждам като клошар, но ми кажете къде да си купя тениски менте, за да поддържам класа?!? WTF!

И забележи, никой не те обиди в темата, а ти ни обиждаш, че сме клошари (селяндури), пенявиш се и се нервираш, че форума пропаднал. Наистина добра логика!
 

Горе