Рецензии за нов сайт за забавление

wordi4

Member
Здравейте ,

Поиграх си малко сега лятото когато имам време след работа по едно проектче. Сайта е за смешни картинки, гифчета и вицове .
Сигурно ще кажете че това е поредния сайт , но това което аз мога да ви предложа е лек , стилен и бърз дизайн. Гифчета , картинки и вицове на 1 място ( не съм срещал наскоро сайт за гифчета ) .Мога да ви предложа лесна навигация с копчетата от клавиатурата , също така липса на досадни реклами, които трябва да се кликат за да се види съдържанието icon_smile.gif
На пръв поглед е лесна работа , но сайта е fully responsive , тестван под всички възможни смартфони таблети и там подобни icon_smile.gif CMS-a е CodeIgniter. Та ако може да дадете своите мнения и препоръки , също така и от към страна на сигурността , дали нещо съм сбъркал (примерно при търсачката , викане на линковете и т.н.)

Благодаря предварително !
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Не слушай хората, които казват 'поредния сайт за забава', сайта е страхотен и търсене на отмора винаги има :)
Сайта ми допада, адмирации и поздравления за вложения труд.
И съдържанието с времето ще се обогати (винаги наблягай на качество, не количество).
Успех!
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Сайта този от подписа ли е ?
Не , друг е... все още не съм го сложил в подписа си , просто ползвай линка който съм дал в поста :) Може би не си го видял.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Да, нещо не съм видял линка. Дизайна ми харесва, изчистен и свеж. Идеята е добра с гифчетата, доста са популярни в момента така че има потенциал. А и домейна е добър. Остава само да го развиеш, а успоредно с него и FB страницата за да си докараш повече трафик.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Ами честно казано не виждам в гугъл сайт за гифчета , без 2000 реклами преди да видиш съдържанието . Вече се чудя даже дали не са забранени или имат някакви авторски права знам ли :))
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Не вярвам някой от сайтовете за вицове или забавни картинки да има собственост върху публикуваното в тях. Може да си добавиш страница от сорта на отказ от отговорност и така.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Не вярвам някой от сайтовете за вицове или забавни картинки да има собственост върху публикуваното в тях. Може да си добавиш страница от сорта на отказ от отговорност и така.
Тоест със сигурност няма нищо незаконно , аз не съм и мислил обратното де но ми е интересно че няма друг такъв сайт за гифчета :)
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Дали е незаконно - зависи кой как ще го тълкува. Просто си направи една страница, в която заявяваш че материалите публикувани на сайта са с некомерсиална цел, не държиш авторски права, добави имейл за връзка с теб ако някой е собственик на публикуван материал и т.н. Потърси из подобни сайтове и им виж секцията за авторски права, за да видиш какво имам предвид. Обаче ако някой иска да те прецака винаги ще намери начин.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Дали е незаконно - зависи кой как ще го тълкува. Просто си направи една страница, в която заявяваш че материалите публикувани на сайта са с некомерсиална цел, не държиш авторски права, добави имейл за връзка с теб ако някой е собственик на публикуван материал и т.н. Потърси из подобни сайтове и им виж секцията за авторски права, за да видиш какво имам предвид. Обаче ако някой иска да те прецака винаги ще намери начин.
http://smeshko.eu/rules мисля че е достатъчно :)
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Сайта се е получил много добре. Поздравления - харесва ми! :)

Цветовете, шрифта, всичко е супер! ;) А и както казаха колегите по-горе без отвратителните и досадни реклами още по-добре! :)

Пожелавам ти успех с развитието на сайтчето.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Браво за сайта! Най-накрая да видя сайт направен като хората от измежду всичките колеги, които търсят мнения за проектите си напоследък. Изчистен и лек дизайн, ненатоварващи ефекти и приятни цветове!

Успех ти пожелавам!
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

откровенно мислех, че ще е тъпотия, но ме изкефи доста. Гифчетата са бая фън.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Много як сайт, евала. Да ти докара каквото си решил (кинти, кеф от занимавката с него, нови приятели и т.н.)
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Благодаря за страхотните коментари ! Ако все пак искате да подкрепите сайта , може да харесавате снимки , гифчета или самия сайт във фейсбук . Това би докарало хора , ако пък имате оплаквания или съвети и мнения може да се свържете с мен по всяко време.
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Семпъл, приятен за окото дизайн, браво! :)
Един съвет:
Направи бутона за фейсбук споделяне с една идея по-голям и на български. Все пак доста от трафика би могъл да идва от там.
 
Re: От: Рецензии за нов сайт за забавление

Един съвет:
Направи бутона за фейсбук споделяне с една идея по-голям и на български. Все пак доста от трафика би могъл да идва от там.

Направи фейсбук бутона за споделяне да излиза с поп ъп, а не да те кара на нова страница. :)
Сайта е супер! Браво!
 
От: Рецензии за нов сайт за забавление

Може да сложиш и фейсбук логин за по удобно и да преместиш коментарите на инфото за снимката
 

Горе