Рязко падане на приходи от блог

TheWizarD

Member
Здравейте , преди седмица пуснах блог . Сайта тръгна обещаващо първите 2 дни по 3-4 лева на ден после на 3тия паднаха до 2 лева и сега в момента по не повече от 50 стотинки . Използвам Етаргет . Някой има ли идея защо се получава така ?
 
От: Рязко падане на приходи от блог

Български блог на една седмица да прави по 3-4 лева на ден :wink: ! Колко човека сте дето цъкате постоянно на рекламите?
 
От: Рязко падане на приходи от блог

Никой не е цъкал по рекламите . Отначало и аз се учудих . първия едн направи 250 посещения втория 370 някъде . После хем посещения , хем приходи ...
 
От: Рязко падане на приходи от блог

Не му мисли. И още ще падат/качват и т.н. Сега стартираш, важно е сайта ти да потръгне а не да гледаш приходите.
И аз имам няколко сайта с adsense които правеха по 6-7$ на ден а сега 2-3$ просто рекламодателите взеха да избират най-ниските цени и се оляха нещата.
 
От: Рязко падане на приходи от блог

аз съм с таргет също не падам под 900 посещения пък не равя повече от 3лв. и то 3лв. като имам между 3000-4000 души !
Така че незнам без да караш храта да кликат от къде токова пари ,а и десислав е прав криа е хората избират най-евтините пакети за реклама и ние зимаме някакви въшки!
 

Горе