СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Trav

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, малко се повтарям но предишния ми опит беше неуспешен в търсенето на човек, който да разбира от СЕО. Искам да уточня какъв човек търся и какви са ми условията:

Какъв човек търся?

* Да разбира от работата, с която се захваща.
* Да ми даде гаранция за свършена работа за определен период - считано с успехи.

Условия?

Единственото ми условие е, специалистът да постигне успехи в даден период. Например за 1 месец да дигне позиции в челни места. В момента сайта е на 1-ва страница по ключовите думи, на които ще се работи.

Останалата информация ще дам на ЛС. Успех :)
 
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Сега ти слагам негативна репутация заради това, че позабрави някой от условията си в търсенето на специалист. Сещаш се кои са.
 
Re: От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Или май обърках човека.
Ще си го намеря кой беше :)
Взимам си обратно негативната репутация :)

а, ти му зачерви репичката на човека сега "взимам си обратно негативната репутация" - айде една зелена от мен, че ще го откажеш въобще да търси сео специалист

Едит: ба къв ми е пауъра, че от червено го направих зелено?
 
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Вдигам темата отново! Все още се търси СЕО специалист. Пишете лс.
 
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Кажи си бюджетът публично, за да няма недуразумения после - да ти пишат хората оферти за първа позиция (нали това искаш?), а после да се окаже, че бюджетът е 50 лв.
 
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Кажи си бюджетът публично, за да няма недуразумения после - да ти пишат хората оферти за първа позиция (нали това искаш?), а после да се окаже, че бюджетът е 50 лв.

Бюджетът не е от толкова голямо значение. Искам да кажа, че специално за моя сайт не се изискват кой знае какви колосални суми и 100 лева за 1 дума е предостатъчно - нишата е добра, конкуренцията малка. Ако си мислиш, че ще се справиш за 1 месец с гаранция, че ще ме вкараш поне в топ3 да те взимам теб?
 
Последно редактирано:
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Цената е за абонамент - плаща се всеки месец, а не еднократно. Обясних ти го 10 пъти, на ЛС, по скайп и по другия скайп акаунт (dsfdfsfdfs или нещо от сорта), с който имаше наглостта да ми пишеш, искайки оферта за СЕО за същия ти сайт. След последната ти простотия няма как да работим заедно, Теодоре. Колкото до това, кое е лесно и кое трудно - почвай да купуваш линкове от кол и въже и се прави на поредния самоук оптимизатор, по форумите с лопата да ги ринеш. Не виждам нещо да ти пречи, ниСшата е лесна. Успех.
 
Re: От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Бюджетът не е от толкова голямо значение. Искам да кажа, че специално за моя сайт не се изискват кой знае какви колосални суми и 100 лева за 1 дума е предостатъчно - нисшата е добра, конкуренцията малка. Ако си мислиш, че ще се справиш за 1 месец с гаранция, че ще ме вкараш поне в топ3 да те взимам теб?

абе извинявам се за своята безпросветност, но може ли да ми обясните какво е това понятие "нисша"? Забелязвам, че OP използва навсякъде термина "нисша" и се чудя, това някакво специално название за ниША с НИСка конкуренция ли е или е някаква "нисша ниша" или въобще няма нищо общо с понятието "пазарна ниша"?
 
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Разбира се, не си единствения, който разбира по тази специалност. Затова чакам сериозни хора с които да работя, плащам месечно стига да се придържат към нормална ценова листа и да ми показват резултат.
 
От: СЕО Специалист (Работа = Заплащане)

Стига празни приказки. Ниша не можеш да напишеш правилно. Идея нямаш от ценова листа в сферата, че да ти се показват резултати.
 

Горе