СЕО услуга - Article Marketing

Рейтинг - 100%
38   0   0
Какво получавам?

Всяка web 2.0 собственост ще ви доведе качествени беклинкове от социални мрежи и RSS директории. Линк структурата ще увеличи до максимална степен тежестта на линковете във ваша полза (снимка). Тази услуга сама може да издигне вашата позиция в СЕРП-а до първите места, особено ако сайтът е нов, с малка до средна конкуренция.

senuke-blast.jpg



Н О В О

Платинен пакет
- 30€ (само за английски сайтове)

- Написваме 5 статии за най-големите артикъл директории в света:

PR6 www.ezinearticles.com
PR6 www.goarticles.com
PR6 www.articlesbase.com
PR5 www.articleblast.com
PR3 www.articlepros.com

Всяка статия, линкваща към вашия сайт с максимум два линка, е събмитната в по 20 буукмарк портала с висок PageRank (Digg etc).

Периода за изпълнение е от 5 до 9 работни дена.

Други предлагани пакети за бластване:

1) Сребърен пакет - 20€

Включва:

• 15 Web 2.0 собствености с най-висок PageRank
• Уникално съдържание за всяка собстеност (spun контент)
• Ще пратим РСС фийд за всяка Социална Мрежа и Буукмаркинг мрежа към 30 РСС Агрегатора
• Пингване на всички собствености за максимално бързо индексиране.
• Линкове от качествени Социални буукмаркове към главният ви сайт и всички 2.0 сайтове. Получавате 24 линка с висок ПР.


Нуждаем се от:

1. Една статия - ще я размножим преди да я добавим в 2.0 сайтовете - статията трябва да съдържа един линк към главния ви сайт с подходящ анхор текст.
2. УРЛ-то на сайта, който искате да линкнем.
3. Една главна ключова дума.
4. Две вторични ключови думи за вариации.

Всички пакети включват безплатен пълен репорт, така че знаете точно какво получавате! Можете да очаквате до 1-2 седмици промени в СЕРП-а на вашите страници и трафик!

2) Златен пакет - 35€

Включва:

• 30 Web 2.0 собствености с най-висок PageRank
• Уникално съдържание за всяка собстеност (spun контент)
• Ще пратим РСС фийд за всяка Социална Мрежа и Буукмаркинг мрежа към 30 РСС Агрегатора
• Пингване на всички собствености за максимално бързо индексиране.
• Линкове от качествени Социални буукмаркове към главният ви сайт и всички 2.0 собствености. Получавате 24 линка с висок ПР.

Нуждаем се от:

1. Две статии - ще ги размножим преди да ги добавим в 2.0 сайтовете - статиите трябва да съдържат един линк към главният ви сайт с подходящ анхор текст.
2. УРЛ-то на сайта, който искате да линкнем.
3. Една главна ключова дума.
4. Две вторични ключови думи за вариации.

Всички пакети включват безплатен пълен репорт, така че знаете точно какво получавате! Можете да очаквате до 1-2 седмици промени в СЕРП-а на вашите страници и трафик!

3) Диамантен пакет - 75€ - 3 бласта + 20€ за всеки допълнителен (Бластовете са тип Златен пакет)

- Не само получавате голяма отстъпка от Златните пакети, но и съществува по-сложна система от две нива.

Първо ниво = Първи бласт

- Линковете от първо ниво водят до главния ви сайт.

Второ ниво = Другите бластове

- Второ ниво се състои от всички бластове след първия. Линковете от второ ниво са насочени към вашия сайт и към произволни ваши стари бластове /статии/. В края на всеки събмит ще има линк към главния сайт и 2-3 произволни линка към стари събмити, което създава мрежа от произволни линкове.

Този метод е далеч по-ефикасен от нормален link wheel и е нехващаем от Google.
Той увеличава тежестта на стари линкове и същевременно създава по-сложна, затворена мрежа, която не може да бъде прехваната от търсещите машини като измама. Пакетът предлага високи и дълготрайни резултати изразяващи се в трафик и голямо подобрение в SERP-а.

Нуждаем се от статия за всеки бласт.

Всички пакети включват безплатен пълен репорт, така че знаете точно какво получавате! Можете да очаквате до 1-2 седмици промени в СЕРП-а на вашите страници и трафик!


Приемаме само Paypal или Moneybookers.

За заинтересовани:

- Лично съобщение
- Скайп Nil.Desperandum_
 
Последно редактирано:
От: СЕО услуга - Article Marketing

Като за първи клиент , няма ли някаква отстъпка :)
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Интересна оферта.
Това само за EN сайтове ли е?

Web 2.0 собственост както означава? И "с най-висок PageRank" също не го разбирам?

Може ли малко светлина?
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Предполагам ще пуска статиите по тематични блогове, но нека този дето прави услугата да каже какво има впредвид
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Интересна оферта.
Това само за EN сайтове ли е?

Web 2.0 собственост както означава? И "с най-висок PageRank" също не го разбирам?

Може ли малко светлина?

Само за английски сайтове. Web 2.0 собственост е сборът от Social Networks, Social Bookmarks, RSS sites.

Най-висок PageRank означава, че сме избрали тези с най-висок ПР в света, тъй като са най-значими с най-качествени линкове.

Отстъпка за първия клиент от Предприемач:
15$ - сребърен пакет
30$ - златен пакет
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Ех тези вечни английски сайтове :)
Мерси все пак за разяснението

Поздрави!
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Ние няма проблем да ви пуснем българските сайтове и ще имате подобрения в СЕРП-а, но без някакъв трафик, тъй като няма българи ровещи по тези места. :)
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Много се радвам, че се възползвах от промоцията! Обещаното беше свършено бързо и коректно. Доволна съм от услугата, която получих :)
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Добавен е нов Диамантен пакет с по-високи характеристики и съответно резултати.
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Платинен пакет[/B] - 30€ (само за английски сайтове)

- Написваме 5 статии за най-големите артикъл директории в света:

Интересувам се от платинум-а. Питам публично, а не на ЛС защото мисля че това инфо ще е интересно и за другите потребители.

Какво означава "само за английски сайтове"?
За бг сайт, но с английска версия не става ли? Линковете от статиите ми трябва да сочат към английски версии на статии на Български.

Какви са изискванията към статиите?
Брой думи, може ли да са описания на продукти които се продават - софтуер?
Уникализирането на такстовете мога да го направя и аз, имам перфектен софтуер за целта, но не знам перфектно английски. Та другия въпрос е:
Само се уникализират машинно текстовете или се отредактират на ръка от човек дето знае перфектен английски? На мен лично точно това ми трябва.


Освен тези неща ме интересува и актуална оферта, прати ми на ЛС такава, като имаш в предвид последното най-отгоре което написах.
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Интересна оферта.
Това само за EN сайтове ли е?

Web 2.0 собственост както означава? И "с най-висок PageRank" също не го разбирам?

Може ли малко светлина?

Аз също се запънах там, предполагам че собственост се използва вместо домейн :D звучи странно не ми харесва идеята да се ползва Българска дума!
 
От: От: СЕО услуга - Article Marketing

Здрасти,

Отговарям поетапно:

Какво означава "само за английски сайтове"?
За бг сайт, но с английска версия не става ли? Линковете от статиите ми трябва да сочат към английски версии на статии на Български.
Да, може щом съдържанието на страницата е на английски. Но това се отнася само за първия пакет, този с 5-те големи артикъл директории. За другите може за български страници.

Какви са изискванията към статиите?
Брой думи, може ли да са описания на продукти които се продават - софтуер?
За първия пакет с 5-те големи артикъл директории ние пишем статиите. И не се спинват, защото са 5 различни за 5-те директории. Няма да мине описанието на продукти, но според вашата цел, ние ще предложим съответно решение т.е зависи какво ще се линква и ще го измислим.

Ако става въпрос за другите пакети - там няма значение.

Уникализирането на такстовете мога да го направя и аз, имам перфектен софтуер за целта, но не знам перфектно английски. Та другия въпрос е:
Само се уникализират машинно текстовете или се отредактират на ръка от човек дето знае перфектен английски? На мен лично точно това ми трябва.
Използваме професионален софтуер за това, който замества синоними и цели изрази и вади доста качествени текстове. След това спина минава основен преглед от човек, който владее езика на отлично ниво. Все пак това не съвпада точно с вашите желания, така че ако искате ми пратете един текст на ЛС и ще ви го върна спиннат, вече ако го харесате, ще работим.

Това само за EN сайтове ли е?

Web 2.0 собственост както означава? И "с най-висок PageRank" също не го разбирам?

Може ли малко светлина?
Първия пакет "платинен" е за английски сайтове. Другите два може и български с български текстове.

Web 2.0 собственостите са най-големите блог платформи в света като Wordpress, Hubpages, Wikispaces, Blogetery, Blog.com, LiveJournal, Webs.com, Tripod, Quizilla и т.н

Най-висок PageRank - това са подбрани буукмаркинг портали като Jumptags, Corank, Digg, Buddymarks и т.н, които притежават най-висок ПР в света, тоест предлагат най-качествените линкове. С тях линкваме статиите.

Извинявам се за късния отговор, но по принцип очаквам запитвания по емайл или ЛС, затова.

Поздрави
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Ок, стана ми ясно, не гоня чак пърфект инглиш, но трябва да има граматика.

Както казах интересувам се за платинум-а:
Написваме 5 статии за най-големите артикъл директории в света

Аз давам тематиката и линковете и вие написвате статиите, така ли?
 
От: СЕО услуга - Article Marketing

Ок, стана ми ясно, не гоня чак пърфект инглиш, но трябва да има граматика.

Както казах интересувам се за платинум-а:


Аз давам тематиката и линковете и вие написвате статиите, така ли?
Да, заедно със заглавията на anchor линковете.
 

Горе