Продава се: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Статус
Not open for further replies.

efbet-affileit

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
ОБЯВАТА Е ВАЛИДНА ОЩЕ
всеки който иска да има сигурни печалби да пише
злобните коментарчета на децата да не се вземат на сериозно 90% имат конкуретни страници и злобеят че залязват
-------------------------------------------------------------------------------------
- СИСТЕМАТА е за bet365 betfair
- системата се играе единствено на лайв мачове
- системата не може да се комбинира два или повече мачове
- системата е за строго определен вид мачове и условия който трябва да се изпълнят в мача
- системата няма подходящи мачове всеки ден ( не може искам да я пробвам на РЕАЛ МАДРИД довечера да видя дали работи е не може )
- системата се играе на стъпки от няколко залога в дадената среща
1-ви залог 1 лв (губи)
2-ри залог - 2лв (губи)
3-ти залог - 4 лв (губи)
4-ти залог - 8 лв (губи)
5-ти залог - 16 лв ( печели) НАЙ - НИСЪК коеф на залога е 3.00 !!!!!!
обща сума на залог - 31 лв
печалба от мач - 48 лв
чиста печалба от мач 17 лв !!!!!
И НАЙ - ВАЖНОТО И ФУТБОЛНАТА СРЕЩА НЕ МОЖЕ ДА ЗАВЪРШИ АКО НЯМАТЕ ПЕЧЕЛИВШ ЗАЛОГ НЕЗАВИСИМО НА КОЯ ОТ СТЪПКИТЕ
ДАЛИ ЩЕ Е НА 1-ва или на 5-та
ТОВА И НАЙ - ТРУДНАТА ЧАСТ НА "СПЕЦЕАЛИСТИТЕ" ОТ ФОРУМА КАК ТАКА НЕ МОЖЕ ДА ЗАВЪРШИ ФУТБОЛНАТА СРЕЩА
нещатата са свързани правилата на играта не позволяват срещата да завърши което гарантира печалба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Системата ти е проста и нищо няма да изкараш пич.. ахахаха


играеш 1-ри мач Х с 2 лв. ( не ти излиза)
играеш 2-ри мач Х с 4 лв. ( не ти излиза)
играеш 3-ти мач Х с 8 лв. ( не ти излиза)
играеш 4-ти мач Х с 16 лв (излиза и си печелиш парите)

само че аз съм сигурен че ще си загубиш парите , защото за тази система ще ти трябва банка от поне 10 К в наличност и не се играе на лайв ,а хващаш 1 мач в началото на сезона и играеш докато ти излезе Х , разбираш ли?
 
От: От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Системата ти е проста и нищо няма да изкараш пич.. ахахаха


играеш 1-ри мач Х с 2 лв. ( не ти излиза)
играеш 2-ри мач Х с 4 лв. ( не ти излиза)
играеш 3-ти мач Х с 8 лв. ( не ти излиза)
играеш 4-ти мач Х с 16 лв (излиза и си печелиш парите)

само че аз съм сигурен че ще си загубиш парите , защото за тази система ще ти трябва банка от поне 10 К в наличност и не се играе на лайв ,а хващаш 1 мач в началото на сезона и играеш докато ти излезе Х , разбираш ли?

прочете ли че става въпрос за ЕДНА среща ??
това за Х го знам и е тъпо факт
ЗАЛОГА Е САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗА ЕДНА СРЕЩА !!!!!
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Покажи ми снимки на 5 твои залога как си играл да видим как си спечелил..

П.С. не ти искам да видя какъв залог си направил, какво си играл, може скриеш тази част.. просто искам да видя на еди кой си мач заложени .. 2 лв. 4 лв , 8 лв. и как печелиш на 5-та стъпка
 
От: От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Покажи ми снимки на 5 твои залога как си играл да видим как си спечелил..

П.С. не ти искам да видя какъв залог си направил, какво си играл, може скриеш тази част.. просто искам да видя на еди кой си мач заложени .. 2 лв. 4 лв , 8 лв. и как печелиш на 5-та стъпка

утре ще видя да ги кача
но няма да се види нито мач нито залог
а единствено сумата на залога !!!!!!
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Една такава тема доста оплюта нямаше ли вече? Anyway, както колега пожела, дай една извадка за последните 1-2-3 месеца с резултатите от залаганията си и им докажи на всички неможачи и неразбирачи в тоя форум колко са тъпи!

п.п.
Няма такова нещо като "футболната среща не може да завърши". Никой не му дреме ти къде и как залагаш, че да се съобразява с теб. Опиши го по различен начин, че така звучи нелепо.
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Една такава тема доста оплюта нямаше ли вече? Anyway, както колега пожела, дай една извадка за последните 1-2-3 месеца с резултатите от залаганията си и им докажи на всички неможачи и неразбирачи в тоя форум колко са тъпи!

п.п.
Няма такова нещо като "футболната среща не може да завърши". Никой не му дреме ти къде и как залагаш, че да се съобразява с теб. Опиши го по различен начин, че така звучи нелепо.

Знам че така им звучи и изглежда нелепо но е факт :)
никой не го интересува какво съм залозил и дали съм го заложил
дори и да не сум го залозил мача не може да свърши ако не е изпълнено условието от залога :) :) :)
и има злобни коментарчета от хора с конкуретни страници и все пак това нещо им пречи да си лъжат хората с "уридените срещи за 10 лв на месец "
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Една такава тема доста оплюта нямаше ли вече? Anyway, както колега пожела, дай една извадка за последните 1-2-3 месеца с резултатите от залаганията си и им докажи на всички неможачи и неразбирачи в тоя форум колко са тъпи!

п.п.
Няма такова нещо като "футболната среща не може да завърши". Никой не му дреме ти къде и как залагаш, че да се съобразява с теб. Опиши го по различен начин, че така звучи нелепо.

Не че някой му дреме къде залага, просто от един момент нататък "Няма следващ гол" винаги е печеливш залог. Дали ще го заложи 5 пъти, от един момент до края на мача условието е изпълнено...забележете че коефициентите са над 3.00, не е случайно число.
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Не че някой му дреме къде залага, просто от един момент нататък "Няма следващ гол" винаги е печеливш залог. Дали ще го заложи 5 пъти, от един момент до края на мача условието е изпълнено...забележете че коефициентите са над 3.00, не е случайно число.

И като падне гол в 90-ата минута как ще имаме коефициент за "няма следващ гол" над 3.00 в оставащите 3 минути до края на мача?
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

АЙДЕ БЕЗ СПАМ И ХИПОТЕЗИ
НАПИСАНО Е КРАТНО И ЯСНО
МАЧА НЕ МОЖЕ ДА СВЪРШИ БЕЗ ДА Е ИЗПЪЛНЕН ЗАЛОГА
МАЧА МОЖЕ ДА СВЪРШИ И С ГОЛОВЕ И БЕЗ ГОЛОВЕ
А В ПОСТА Е НАПИСАНО МАЧА НЕ СВЪРШВА АКО ЗАЛОГА НЕ Е ПЕЧЕЛИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Искам да посъветвам всички да не се лъжат на въпросния потребител. Отказва да даде извлечения от печалбите, обижда на лични съобщения и освен това има и други подобни теми със същата цел. Надява се Банко да вземе мерки!
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Искам да посъветвам всички да не се лъжат на въпросния потребител. Отказва да даде извлечения от печалбите, обижда на лични съобщения и освен това има и други подобни теми със същата цел. Надява се Банко да вземе мерки!
Малък спамаджия да не се взема предвид
печалбите са изпратени където трябва
мушмурок
ходи спами на друго место
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Малък спамаджия да не се взема предвид
печалбите са изпратени където трябва
мушмурок
ходи спами на друго место

Препоръчвам Ви да се държите по подобаващ начин, все пак нека не забравяме, че тук си има етикет на държание, въпреки, че някои хора го нарушават и е интернет. Какъв бизнес сте тръгнали да предлагате щом не подхождате с уважение към потенциалните си клиенти? А плюс това би било редно да приложите подходящите доказателства, при положение, че искате някой да Ви вярва.

ПС: Не мисля, че потребителите на този форум за овце, че да им казвате какво да вземат предвид - Вас или който и да било друг. Говоренето на диалект не демонстрира особено образование и професионализъм, нали така? За възрастта не ми се коментира, дипломи мога да Ви представя, въпроса е дали Вие можете и дали сте завършили поне средно образование в квартално училище?
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Препоръчвам Ви да се държите по подобаващ начин, все пак нека не забравяме, че тук си има етикет на държание, въпреки, че някои хора го нарушават и е интернет. Какъв бизнес сте тръгнали да предлагате щом не подхождате с уважение към потенциалните си клиенти? А плюс това би било редно да приложите подходящите доказателства, при положение, че искате някой да Ви вярва.

ПС: Не мисля, че потребителите на този форум за овце, че да им казвате какво да вземат предвид - Вас или който и да било друг. Говоренето на диалект не демонстрира особено образование и професионализъм, нали така? За възрастта не ми се коментира, дипломи мога да Ви представя, въпроса е дали Вие можете и дали сте завършили поне средно образование в квартално училище?

Пореден СПАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Спам ти е присъствието във форума. Спам са ти и двете теми, които незнайно защо все още стоят, дори и в кофата (едната). Спам е и мнението ти, което казва, че друго е спам.

Дано Блинки тоя път не само изтрие темата ти, а и теб заедно с нея. Аз толкова нагъл човек в какъвто и да е форум не съм виждал. Особено в предприемачески, където в случая си търсиш клиенти.
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Спам ти е присъствието във форума. Спам са ти и двете теми, които незнайно защо все още стоят, дори и в кофата (едната). Спам е и мнението ти, което казва, че друго е спам.

Дано Блинки тоя път не само изтрие темата ти, а и теб заедно с нея. Аз толкова нагъл човек в какъвто и да е форум не съм виждал. Особено в предприемачески, където в случая си търсиш клиенти.
Пореден СПАМ
на малчуган с конкоретна страница и завестлив че си губи клиентите и няма кого да лъже че има уридени срещи за 10 лвна месец :)

ето и доказателството за поредния пострадал че не може да лъже хората

https://www.predpriemach.com/showthread.php?t=66449
 
Последно редактирано:
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Пичага, май си дълбоко комплексиран и от състоянието си не можеш да се избавиш и самият ти. Сигурно един психотерапевт ще ти бъде много полезен, но уви, не познавам такива, може да се консултираш с гугъл по твоя казус.

И като си наперен, защото като гледам ти не обичаш да говориш с факти, а само да смъмряш нещо - коя е конкурентната страница и кои са клиентите ми? Аз страница със залози/прогнози и както искаш я наричай - нямам. Камо ли за "урЕдени срещи" (още едно доказателство за незавършено средно образование a.k.a. дребен тарикат). Говори с ФАКТИ и ЛИНКОВЕ, няма да ме хванеш неподготвен, не се притеснявай.

Доказателства за поредния пострадал? Кой уличи като 'поредния пострадал' и с какво съм излъгал някого? Но хейтърче, няма никой да се оплаче, защото с никой не съм постъпил така, както ти постъпваш, драги ми смехурко, още повече, че хората които пишат в тази тема желаят да разберат подробности и СНИМКОВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА от "услугата" която предлагаш, а ти даже елементарни такива не им даваш и държиш на малоумния си и празен от всякъде израз "ако не излезе залога мача няма как да свърши". Толкова искаш да увъртиш хората, че чак самият ти се увъртваш в брътвежите си.

Научи го тоя български, майчин ти е и няма да ти е излишен. Гарантирам ти, че дори ще звучиш по-убедително като пишеш що-годе грамотно и хората може да те вземат по-насериозно. Съдейки от горните неща не съм убеден, че имаш 18г., за да се занимаваш с каквито и да е такива "схеми".

Междувременно благодаря ти за рекламата на темата, лоша такава няма.

П.п.: Репутацията ти говори всичко! :lol:
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Като е толкова печеливша стратегията, защо я предлагаш по форумите като някакъв мишкар, вместо да си седиш кротко и да си печелиш пари. Само не казвай, че го правиш, защото си много добър и искаш и другите да печелят
 
От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Като е толкова печеливша стратегията, защо я предлагаш по форумите като някакъв мишкар, вместо да си седиш кротко и да си печелиш пари. Само не казвай, че го правиш, защото си много добър и искаш и другите да печелят
и защо да не я продавам
ще ми намали печалбата ли ?
пореден детцки коментар
 
От: От: СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ БЕЗ ШАНС ЗА ЗАГУБА

Пичага, май си дълбоко комплексиран и от състоянието си не можеш да се избавиш и самият ти. Сигурно един психотерапевт ще ти бъде много полезен, но уви, не познавам такива, може да се консултираш с гугъл по твоя казус.

И като си наперен, защото като гледам ти не обичаш да говориш с факти, а само да смъмряш нещо - коя е конкурентната страница и кои са клиентите ми? Аз страница със залози/прогнози и както искаш я наричай - нямам. Камо ли за "урЕдени срещи" (още едно доказателство за незавършено средно образование a.k.a. дребен тарикат). Говори с ФАКТИ и ЛИНКОВЕ, няма да ме хванеш неподготвен, не се притеснявай.

Доказателства за поредния пострадал? Кой уличи като 'поредния пострадал' и с какво съм излъгал някого? Но хейтърче, няма никой да се оплаче, защото с никой не съм постъпил така, както ти постъпваш, драги ми смехурко, още повече, че хората които пишат в тази тема желаят да разберат подробности и СНИМКОВИ ДОКАЗАТЕЛСТВА от "услугата" която предлагаш, а ти даже елементарни такива не им даваш и държиш на малоумния си и празен от всякъде израз "ако не излезе залога мача няма как да свърши". Толкова искаш да увъртиш хората, че чак самият ти се увъртваш в брътвежите си.

Научи го тоя български, майчин ти е и няма да ти е излишен. Гарантирам ти, че дори ще звучиш по-убедително като пишеш що-годе грамотно и хората може да те вземат по-насериозно. Съдейки от горните неща не съм убеден, че имаш 18г., за да се занимаваш с каквито и да е такива "схеми".

Междувременно благодаря ти за рекламата на темата, лоша такава няма.

П.п.: Репутацията ти говори всичко! :lol:

ПОРЕДЕН СПАМ АДМИНИСТАТОРА ДА ВЗЕМЕ ДА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА И ДА ГО БАННЕ !!!!!!!!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе