СМС РАЗПЛАЩАНИЯ

Thebusiness

Member
Здравейте!
Искам да интегрирам СМС разплащания към сайта ми, но явно няма да стане с мобио.бг, понеже ми отхвърлиха регистрацията..
Искам да попитам номера: 18423 от кой се използва? Забелязох няколко сайта, ползващи го..
Цената към 18423 е 6лв.

Благодаря предварително!
 
От: СМС РАЗПЛАЩАНИЯ

Препоръчвам ти да не използваш услугите на smspay. Един приятел имаше сайт и използваше техните услуги. Имаше да взима 300 лв, но му казаха, че смс-ите трябвало да се проверят и след 6 месеца ако всичко е наред да му ги изплатят. Минаха 6 месеца, той им писа и те му отговориха, че абонатите които са пратили смс-ите не били си платили сметките и мтел,глобул и виваком не са им платили. Съответно той звънна на операторите на 3-те компании, и те казаха, че нямам как това да се случи. От там подаде молба в защита на потребителя, но нищо за сега. И интересното е, че когато влезе във сайта на smspay от 300лв бяха станали на -10 лв , и след това станаха на 14 лв :D

За fortumo знам, че са добри. Също и за wisdom съм чувал добри отзиви, но мисля, че трябва да имаш фирма за да използваш техните услуги.Дано съм помогнал с нещо :)
 
От: СМС РАЗПЛАЩАНИЯ

Здравейте!
Искам да интегрирам СМС разплащания към сайта ми, но явно няма да стане с мобио.бг, понеже ми отхвърлиха регистрацията..
Искам да попитам номера: 18423 от кой се използва? Забелязох няколко сайта, ползващи го..
Цената към 18423 е 6лв.

Благодаря предварително!

А Мобио защо ти отхвърлиха регистрацията? Аз работя с тях от много време и не съм имал никакви проблеми супер коректни и точни са!
 
От: СМС РАЗПЛАЩАНИЯ

Здравейте, няма как да пусна тема и искам да попитам някого (добродушен), който може да ми изпрати 16$ в Пейпал, ще ги върна в понеделник отново чрез пейпал, че ми трябват спешно?????????? Ще съм благодарен, ако се намери такъв!!! няма как да пъсна тема, защото съм нов. Извинете ме за което!
 

Горе