СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

пича ако има желание и се споразумеем мога му набия 100-200 000 клипа за няколко часа !- офертата е сериозна ! -пиши ми на лично
по твои избор клипове от vbox или от ютубето !
Парите от ъповете не ти ли стигат ??
Ади моля ти са... :mad: :lol::D
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

пича ако има желание и се споразумеем мога му набия 100-200 000 клипа за няколко часа !- офертата е сериозна ! -пиши ми на лично
по твои избор клипове от vbox или от ютубето !
С възилин или без?
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

с Вазелин се скарахме, новата система с D&G го прави много по лесно и ефикасно !
само показвате съдържанието договаряме се за цената и ви го набутвам в сайта :)
 
Последно редактирано:
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

D&G is trademark of Du*hai & Gultai ?
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

не ма - DiBEL and GRABEf - следвай линка
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!

А клипчетата потребителя трябва да ги прави или да ги взема от тубето ?
Това е важно да го уточните.
А иначе тази система съм я виждал в много руски сайтове - качване на клипове, игри, снимки и т.н.
Аз лично съм плащал на 2-ма човека от форума за качване на контент чрез линк и пак по 5 ст.
Значи има някои много бързи в ръцете и за нула време си изкараха по 150 лв.
Обаче, ако е за качване на собствен видео клип е доста смехотворна офертата като цена.
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!

Сайта е негов хора, и съм 99% сигурен, че няма да плати.
Той ако беше някъв свестен тип, първо нямаше да пуска 2 теми, второ нямаше да се прави, че сайта не е негов или на някой негов фр и трето щеше да отговори на предложията в другата тема.
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Не Удобрявам!
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Хмм. Да сайта е мой и плащам за клипчета, може и от други места, не да са лични! Преди да сте пробвали не говорете, че не плащам!!! Мерси. Мисля, че форума е за сериозни хора, а не скептици. Който търси допълнителен доход да пробва, и като стигне минимума, ако не си получи парите скоро нека ме БАН-НЕ! Имам си определен бюджет, затова са 5ст. на клип, а и сайта стартира официално от днес, няма как да е с 500 000 клипа. Хайде, малко по сериозно!
 
От: От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Хмм. Да сайта е мой и плащам за клипчета, може и от други места, не да са лични! Преди да сте пробвали не говорете, че не плащам!!! Мерси. Мисля, че форума е за сериозни хора, а не скептици. Който търси допълнителен доход да пробва, и като стигне минимума, ако не си получи парите скоро нека ме БАН-НЕ! Имам си определен бюджет, затова са 5ст. на клип, а и сайта стартира официално от днес, няма как да е с 500 000 клипа. Хайде, малко по сериозно!

Виж сега да ти обясня!

неможе да идваш и по НАЙ-ТЪПИЯ ВЪЗМОЖЕН НАЧИН ДА СЕ ОПИТВАШ ДА НИ ПРАВИШ НА БАЛАМИ ТУК - И ДРУГИ СА ПРОБВАЛИ - НО ТУК СМЕ ВСЕ ПОЗАПОЗНАТИ С МАТЕРИЯТА
КАКТО КАЗАХ ПРЕДИ ДВА ДНИ
НА КРАСТАВИЧАР - КРАСТАВИЦИ ИСКАШ ДА ПРОДАВАШ ?
ИДВАШ И АА УУ ТУКА ЕДИН БАЛАМА ПЛАЩА КАЧЕТЕ МУ КЛИПОВЕ ! И СЕГА НИЕ КАКВО СМЕ ТИ ВИНОВНИ ?
аМИ ИЛИ ГО НАПРАВИ МАЛКО ПО ТАКА ИЛИ НАПРАВО ГО НАШИШИ КАТО ОФЕРТА
Здравейте имам сайт и плащам за качване на клипчета :)
а ти хем в подписа си шибнал щото сисе полакомил да имаш линк
хем се праиш че нямаш нищо общо със сайта?
ЕЙ ТУК СБЪРКА - ЧЕ СЕ ОПИТВАШ ДА НИ ПРАИШ НА БАЛАМИ - А ТУК ПОЛОВИНАТА СМЕ ПО ПРО ОТ ТЕБ ВСЕ ЕДНО ДА ОТИДА ПРИ БОЙКО И ДА ГО УЧА КАК ДА ПАЗИ СТРОЕЖ !

И пак ти казах ако искаш мога да ти напълня сайта с клипове колкото стотин хиляди искаш - напиши ми оферта и готово !
 
От: От: От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

И пак ти казах ако искаш мога да ти напълня сайта с клипове колкото стотин хиляди искаш - напиши ми оферта и готово !

+1 - даунлоуд от ютюб/вбокс, качване ей така и къв е смисъле нещо, което го има там да се качва на тоя сайт?

@magix - само 500к ли? Ухаа, тая бройка сигурно за месец-два(може и по-малко) се качва в ютюб-а, говорим за нови клипчета, а не такива на по 2-3 и повече години. Не виждам перспектива тука, ама ти си знаеш, троши си главата, ама по-добре популяризирай твоя сайт в некой форум, където боготворят буксито, там ще те харесат, ама тука не сме такива балми, както каза колегата @AMOUN
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

смисълът е да има съдържание в сайта :) да се трупасъдържание щото в сайт с 100 клипа кой ще влезе да се заседи ? друго сие да има 500 000
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

И конкуренцията ще е просто "феноменална", само гледай как след няколко качени клипа тоя сайт "закопава" отвсякъде по трафик ютюб-а, как всички пари от мрежата се изливат в него, как сисадмините на 10-тия ден трябва да си правят ферма от сървъри, щото има твърде много юзъри онлайн, ехааа, то ако ставаше тва само с няколко клипа.....

Стига толкова ирония, надявам се да ми схвнахте мисълта, нещо не съм на кеф мачовете кофти свършиха...
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

ами да ти кажа върши работа :)
има 100 000 сайта които гепят от ютуба и имат доста посещения
а после вече той дали ще успеед аго развие да мине 10 000 уникални е негова работа
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Е братче за 5 минути в 2 теми се смях 3 пъти :lol:
ВСЕ ЕДНО ДА ОТИДА ПРИ БОЙКО И ДА ГО УЧА КАК ДА ПАЗИ СТРОЕЖ !

и там за набиването :lol: сори за сп@ма не се сдържах.Но все пак един тежък,но полезен урок.
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Леле колко сте зле всички какво спамите бе протата , големите ташаци в бизнеса . Место да подкрепите човека само спам ,AMOUN като ти гледам сайтовете в подписати ми се повръща ама коментираш чуждиа труд . Само Спам тука и ебати гъзаците.
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Леле колко сте зле всички какво спамите бе протата , големите ташаци в бизнеса . Место да подкрепите човека само спам ,AMOUN като ти гледам сайтовете в подписати ми се повръща ама коментираш чуждиа труд . Само Спам тука и ебати гъзаците.


амчи ко мии на сайтувити ? толкуз мога ко да напрая
 
От: СПЕЧЕЛИ ПАРИ ДОКАТО КАЧВАШ ВИДЕОКЛИПЧЕТА!ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ!

Еми погледни се в огледалото и ще разбереш че неговия сайт е по-добър от всички твой , взети заедно x2


ти ми разби детските илюзии... отивам да се депресирам и самообвинявам в някой тъмен ъгъл ...
само неразбрах за какво ми е огледалото ? това някоя новаторска технология за оценка на сайтовете ли е :)
 
Последно редактирано:

Горе