Продава се: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Статус
Not open for further replies.

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, страницата е доста активна последната седмица има 2500+ нови фенове (натурално сами са се присъединили) и над 700 000 седмичен рийч (достигане на публикациите)
Страницата преобладава тийнейджъри повечето са момичета! Подходяща е за продажба на дрешки и всичко друго, което би грабнало вниманието на женска аудитория.
Причината за продажбата е, че ми трябват спешно пари, а нямам какво да рекламирам пред такава аудитория. При правилен подход и добра стока инвестицията може да се върне бързо зависи само от това, дали ще успеете да привлечете феновете, към стоката!

Ето снимка от анализите на потребителите teen.jpg

Цената е по-договаряне (предлагайте оферти на лично съобщение)
Цени от 1 стотинка фена и ПОД 1 стотинка не ме интересуват нека наблегнем на това, с каква скорост се развива страницата, и колко седмично достигане има, както казах страницата е много активна и ще се уверите сами в това!

Ако новия собственик има нужда ще му обесня, как да държи активноста й, и как да я поддържа правилно за да се вдига още!
Очаквам сериозни предложения! ПРОДАВА СЕ СПЕШНО!!!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Не че се меся, но това с "важния седмичен рийч" нещо не ми звучи правдоподобно. Защото ако имаш 10 страници с по 30-40к фена за 1 ден и 2 публикации може да го достигнеш този голям седмичен рийч. И в момента в който страницата си смени собственика и няма "големи" споделящи, рийча ще си дойде в истинските стойности.
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Не че се меся, но това с "важния седмичен рийч" нещо не ми звучи правдоподобно. Защото ако имаш 10 страници с по 30-40к фена за 1 ден и 2 публикации може да го достигнеш този голям седмичен рийч. И в момента в който страницата си смени собственика и няма "големи" споделящи, рийча ще си дойде в истинските стойности.

Доста неуместно изказване, за което благодаря!
ТАКА:
1. Не се споделят постовете в ДРУГИ страници тоест всичкия "важен" рийч си е от тази страница и от 30-те хил+ фена!
2. Страницата и да си смени собственика това няма да промени нищо ( т.1 постовете не се споделят другаде) ако собственика споделя по нужните 10-15 поста дневно отговарящи на аудиторията страницата най-малкото ще си държи активноста а в по-добрия случай ще расте още, както и прави :)
Подръжката отнема между 5-10 мин. дневно!

А също така и съм склонен да се хванем на бас за да ти прозвучи малко по правдоподобно.

Правя те админ, споделяш както ти кажа и след седмица, ако рийча е паднал с повече от 100к надолу ти подарявам страницата, АКО ОБАЧЕ не е ми даваш 1000 лева :) УСТРОЙВА ЛИ ТЕ?
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Само питам не се заяждам. Щото съм виждал как страница с 20к рийч за 2 дена скача на 150к с 2 споделени поста.
Лошото е, че за седмица няма да мога да ги избия тези 1000 лв със страницата, за това няма смисъл .. ;)
 
От: От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достиг

Само питам не се заяждам. Щото съм виждал как страница с 20к рийч за 2 дена скача на 150к с 2 споделени поста.

Търсих една снимка да ти я пратя, но не я намерих явно съм я изтрил. Та на снимката е скрийн от една страница, за която говориш 9000+ лайка за 2-3 дни и 992к рийч, след което продадох страницата разбира се.

И както казах страницата си е напълно натурална и не се споделя нито 1 публикация никъде другаде! Потребителите каквото споделят си е нормално за всяка страница.
Аз също не се заяждам за това предлагам да си докажа думите, след като има съмнение :)
Поздрави
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Може ли да ми пратиш страницата на ЛС?
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Ако не Ви затруднява особено много, пратете и на мен тази страница :)
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

И за мен, ако може страницата на лс.
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Имате лично с информация. Поздрави!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Пратих и на теб!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

може ли линк и за мен :)
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Разбира се, че може колега - имаш съобщение!

А на мен ще изпратиш ли?
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Пратих колега! Поздрави
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Ще очаквам да ми изпратите страницата на лично и на мен. Благодаря Ви
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Изпращам. Поздрави!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Вдигам темата! При интерес пишете ЛС !
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Интересувам се от страницата , моля напиши ми я на ЛС.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе