Продава се: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Статус
Not open for further replies.
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Интересувам се от страницата , моля напиши ми я на ЛС.
Привет, изпратих инфо на ЛС.
Поздрави!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Опитах се да Ви отговоря , но не ми дава да изпращам съобщения , ако може ме намерете на емайл georgiev_nasa(@)abv.bg
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Опитах се да Ви отговоря , но не ми дава да изпращам съобщения , ако може ме намерете на емайл georgiev_nasa(@)abv.bg

Писах на имейл. Поздрави!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Страницата ако може , мерси.
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Дайте линк и аз да видя страницата, ако е удобно!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Благодаря на всички заинтересовани.
Явно 90% искаха просто от любопитство да видят страницата, а дугите 10% явно са слепи и не виждат, това което пиша ТУК и на ЛИЧНО! Страницата не смятам да я подарявам за 200-300 лева няма да я дам предпочитам да ми стои и да си расте, ако ще я давам за 1 стотинка след 2-3 месеца ще е 50 000 и ще взема пак повече от смешните предложения сега! Коментарите СЛЕД, като я видите че била лапета незнам си какво мисля, че тук е описано достатъчно подробно, каква е страницата и има снимка от анализите на потребителите започвам да мисля, че процена на тия дето не четат се увеличава!

Страницата има 30% под 18 год и 70% над 18 години.
Ако няма сериозни купувачи, моля да не си губим времето :)
И между др спешната продажба отмина най-вероятно ще си я запазя, ако не чуя добра оферта! Поздрави
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Здравейте, страницата се продава спешно първия, който даде 500 лева я взима! Поздрави
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

ОФЕРТАТА ВЕЧЕ НЕ Е АКТУАЛНА СТРАНИЦАТА ИМА НОВ СОБСТВЕНИК!
РАЗПРОДАВАМ страници! Който има интерес да пише лично! Също търся да купя, или разменя БГ страници за Чуждестранни!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

коя е страницата
и за колко
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

коя е страницата
и за колко

ОФЕРТАТА ВЕЧЕ НЕ Е АКТУАЛНА СТРАНИЦАТА ИМА НОВ СОБСТВЕНИК!
Темата е за коша!
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

Здравей може ли линк и цена ?
 
От: СПЕШНО!Активна Тийнейджърска страница 33 000+ фена, 700 000 + седмично достигане

СТРАНИЦАТА ИМА НОВ СОБСТВЕНИК! ТЕМАТА ЗА КОША!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе