Сайта не се появява в Google

bghandel

New Member
Здравейте,

Бихте ли ми помогнали със съвет в моя случай? Преди около година ми изработиха сайт - bg-handel.com. Тогава го регистрирах в free.bg/popularity където е и Google. Зададох ключови думи "басейни", "сглобяеми басейни", "pools". Известно време се появявах на втора страница на Google по ключова дума "сглобяеми басейни". След това вече ме няма. През един-два месеца аз регистрирам сайта ми в Google, но ефект няма. Нещо погрешно ли правя?

Според вас трябва ли да се правят промени по структурата на сайта, за да може по-добре да се оптимизира?

Благодаря ви предварително за вашите мнения.
 
От: Сайта не се появява в Google

Оправи малко заглавията , може да включиш "басейни", "сглобяеми басейни".
 
От: Сайта не се появява в Google

Нужна ли ти е наистина тази входяща страница? Аз не виждам смисъл от нея. Върху хедър банера си сложи един таг <h1> със заглавие "БГ-Хандел - Басейни" примерно.
Текса по страниците ти е прекалено малко... гледай на всяка да има поне по 500 думи добре форматиран текст и малко снимки.
Още като се е правил сайта е трябвало да се мисли за он-пейдж сео... Това не пречи все пак да купиш малко линкове - тея български директории по които си адвал са си хлабава работа...
 
От: Сайта не се появява в Google

Здравейте,

Бихте ли ми помогнали със съвет в моя случай? Преди около година ми изработиха сайт - bg-handel.com. Тогава го регистрирах в free.bg/popularity където е и Google. Зададох ключови думи "басейни", "сглобяеми басейни", "pools". Известно време се появявах на втора страница на Google по ключова дума "сглобяеми басейни". След това вече ме няма. През един-два месеца аз регистрирам сайта ми в Google, но ефект няма. Нещо погрешно ли правя?

Според вас трябва ли да се правят промени по структурата на сайта, за да може по-добре да се оптимизира?

Благодаря ви предварително за вашите мнения.

Пиши ми в скайп ceci_vetzkov и ще обсъдиме нещата :)
 
От: Сайта не се появява в Google

Благодаря ви много, че толкова бързо се отзовахте. Ще последвам съветите ви. За съжаление когато ми изработваха сайта все още не бях толкова добре запознат със сео-оптимизацията, а явно и самите "специалисти", които са го правили и те не са били толкова наясно.
 
От: Сайта не се появява в Google

напиши в google:" site: tvoiadomein.com" и виж какво става.ако ти излиза index-a първи и другите ти страници също,значи не си bann-ад.,но може да имаш някаква по-лека глоба.дай-домейна за повече инфо.
 

Горе