Сайтове за размяна на like-ове

danko6

Well-Known Member
Здравейте някой може ли да ми даде някой по известен сайт за размяна на like-ове.
Понеже ми трябват един два сайта по популярни ако имате.
Не е задължително да са с бг потребители.
Просто ми трябва да са популярни.
Благодаря :)
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

AlanFort благодаря много :)
А този facebookpromotions.com след продажбата му във Flippa го бяха направили да редиректва на някъде.Но сега са спрели.Едва ли са спрели сайта защото беше най-известният.
Ако някой знае линка на новия сайт, ще е супер.
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

addmefast.com - имаш и 100 понякога 300 точки бонус дневно. ;)
youlikehits.com
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

youlikehits.com са премахнали facebook кликовете :(
 
От: От: Сайтове за размяна на like-ове

addmefast.com - имаш и 100 понякога 300 точки бонус дневно. ;)

аз ползвах него и още няколко но няма ефект - 90% те махат след като ти харесат страницата или другите като гоогле и т.н с една дума само колкото да вземат точките и после дим да ги няма :lol:
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

youlikehits.com са премахнали facebook кликовете :(

За сметка на това addmefast.com, цикли супер много от личен опит казвам :)
 
От: От: От: Сайтове за размяна на like-ове

аз ползвах него и още няколко но няма ефект - 90% те махат след като ти харесат страницата или другите като гоогле и т.н с една дума само колкото да вземат точките и после дим да ги няма :lol:

Явно зависи от сайта аз при FB с тях нямам такива проблеми! :)
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

Да явно нещо не си нацелил.
Аз ги ползвам предимно за пускане на няколко фена към малките си сайтове колкото да има нещо,но имам и такива за който съм набутал по 1000 харесвания от такъв тип сайтове и не мърдат сега проверих и макс до 940 от 1000 са паднали на едната страница за 4-5 месеца.
Но предимно ползвах сайта на facebookpromotions.com към който редиректваше,но днес забелязах че са спрели,а аз не помня името на новия сайт и сега......
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

Внимавайте с този addmefast,че днес гледам са ми сложи ограничение на страниците от facebook
All Like buttons off of Facebook that point at your Page have been изключени. This limit is temporary and expires 28 август 2012 г. в 20:23.
 
От: Сайтове за размяна на like-ове

Да и аз го намерих днес и мислех да го пробвам после.Драсни как е :)
 

Горе