Сайтове за 22 лева

Статус
Not open for further replies.
От: Сайтове за 22 лева

Както каза Бластера
- "Настройте микровълновата за пуканки".
 
От: Сайтове за 22 лева

Предлагаш изработка или си поредният инсталатор/настройчик?
 
От: Сайтове за 22 лева

Не е лошо да добавиш списък на потребителите, с които не желаеш да работиш и за които офертата на важи, за да избегнеш ново отиване в черната тема. :)
 
От: Сайтове за 22 лева

Не е лошо да добавиш списък на потребителите, с които не желаеш да работиш и за които офертата на важи, за да избегнеш ново отиване в черната тема. :)

Аз ще им го кажа още като ми пишат...няма да си губя времето със списъци.

А иначе съм описал какво предлагам...не е нужно повече разяснение
 
От: Сайтове за 22 лева

Кросе натроши им мутрите.
Съвет:
Само внимавай да не стане "Дай 20 лв. дай още 30" и накрая клиента да се сърди защо са го изнудвали и не е получил нищо.
 
От: Сайтове за 22 лева

Кросе натроши им мутрите.
Съвет:
Само внимавай да не стане "Дай 20 лв. дай още 30" и накрая клиента да се сърди защо са го изнудвали и не е получил нищо.

Написал съм...платените плъгини и темите са от тях, 20 лева е работата, тоест - това, което върша аз. Сега ако някой иска неща, които са извън пакета, ще се говори предварително за тях колко ще струват.
 
От: Сайтове за 22 лева

Напиши го защото е подвеждащо с тези 20лв и КЗП може да те подгони, за неясна оферта.
 
От: Сайтове за 22 лева

Напиши го защото е подвеждащо с тези 20лв и КЗП може да те подгони, за неясна оферта.

Да, по скоро:
сайтове ОТ ХХ лева.
 
От: Сайтове за 22 лева

Напиши го защото е подвеждащо с тези 20лв и КЗП може да те подгони, за неясна оферта.

20 лева за тези пакети...то е описано какво има във всеки пакет. Нали като отидеш в магазина и искаш кило домати и под него пише 2 лева ти не ги съдиш за подвеждаща реклама, защото не се пояснява, че не включва краставици, лук, чушки, дюли....
 
От: Сайтове за 22 лева

Офертата ти звучи така: "Ще направя аз каквото си искам (мога) за 20лв, а ако не ти хареса ще плащаш по колкото аз реша докато ти хареса."
Личи си че си с нулев опит, но ти не спирай да опитваш.
 
От: Сайтове за 22 лева

Крос, ако някой иска сайт за обяви, имам един лиценз за classipress, който го давам на половин цена, ама е вълшебен, щото бях един от първите които са купили. Също така имам и един лиценз за шопинг карт за WPcommerce ако някой се засили пак правя намаление.
 
От: Сайтове за 22 лева

"Като бунт на хората, които ме наричат измамник без никакво основание и доказателство и като бунт към хората, които си позволяват да ми казват какви цени да си слагам на продуктите, пускам тази тема!"

@cross
Без лоши чувства, но ако съм нов във форума и посетя темата, първото нещо, което разбирам от нея, е че те наричат измамник и си се разбунтувал. Според мен трябва да смениш подхода, така написана тема може само да да гони клиенти и да привлича хейт.
 
От: Сайтове за 22 лева

Е, на повечето ни става ясно против точно какво е, има една категория хора във форума, дето са на всяка манджа мерудия и обясняват на всеки как да си живее живота. Не знам cross дали е прав или крив в случая обаче и кой къде му е теглил майните.
 
От: Сайтове за 22 лева

Е, на повечето ни става ясно против точно какво е, има една категория хора във форума, дето са на всяка манджа мерудия и обясняват на всеки как да си живее живота. Не знам cross дали е прав или крив в случая обаче и кой къде му е теглил майните.
За тази групичка от хора си прав, но специално този cross е пълно леке. Какво излиза от цялата работа? Мъчи се да ви набута сайт уж за 20лв ама иска премиум тема и премиум плъгини, тоест освен, че му давате 20лв вие му пращате и лицензиран софтуер. Не се занимавайте с това лапе мога да ви кажа, че е на около 14. Толкова е глупав, че направо като се регистрира тука си помисли, че откри топлата вода и като цяло не знам на какво се дължи това неосновано самочувствие и поведение. То не беше дизайнер, копирайтър, оптимизатор за търсачки, мина през всичко и като гледам най добре му се получава копирайтинга в другото мога с чиста съвест да кажа, че е гола вода.
 
От: Сайтове за 22 лева

@cross ти и с копирайтинга предлагаше безплатни услуги, ама кам ги. Та сега и да гепнеш някоя идея за сайт се опитваш, ама кой ще ти се върже.
 
От: Сайтове за 22 лева

Ами не знам дали е на 14. Гледам е една от темите за здравословно хранене има изказвания, които не са за 14 годишен относно храната. И говори как са много хора във фирмата и плаща той самия на хора за работа. В друга тема беше писал за извеждане на гости по ресторанти, за почивки в чужбина. Не, че вярвам на онлайн героите форума... Преди време имаше един с подобно на неговото име се беше засилил из форума да ни учи на електронна търговия...не знам дали не е същия. Като цяло обаче, ако има коректна оферта, ако ще да е за 2 лв няма какво да се коментира, това е пазар. Много е дразнещо пък някой като почне да те пита, що продаваш бизнес, то така бизнес не се продава, абе като цяло тука трябва да изтърпим на някой хора да пораснат, че да разберат нещата...
 
От: Сайтове за 22 лева

баси на маймуни ни направихте, имаше и тема за сайтове за 20лв, от същият понребител
 
От: Сайтове за 22 лева

Не можеш да се пребориш с това някой, че намаля цените. Или трябва да си монополист със сила или монополист със марка или продукт и няма да се притесняваш. Винаги има някой, който да направи и нещо без пари. Това си е отделен бизнес модел, но който го знае, го знае..
 
Статус
Not open for further replies.

Горе