Сайтове за 22 лева

Статус
Not open for further replies.
От: Сайтове за 22 лева

Не можеш да се пребориш с това някой, че намаля цените. Или трябва да си монополист със сила или монополист със марка или продукт и няма да се притесняваш. Винаги има някой, който да направи и нещо без пари. Това си е отделен бизнес модел, но който го знае, го знае..

ама как да ви обясня, че дъмпинг не ма притеснава,,,, за недоволните клиенти са притеснявам
 
От: Сайтове за 22 лева

Е, няма нужда чак от такава филантропия, ползвай го за твое предимство това.
 
От: Сайтове за 22 лева

Е, няма нужда чак от такава филантропия, ползвай го за твое предимство това.

Ползвай го ти, язе неса занимавам с глупости, кома развираш
 
От: Сайтове за 22 лева

Вече не ползвам никой, в повечето случаи напоследък само си губя времето с хората тук.
 
От: Сайтове за 22 лева

Не ве шото му правиш реклама, па и ти са оплакваш от форума,,, ши си паснете аутсайдери
 
От: Сайтове за 22 лева

Това, че имам мнение не значи, че му правя реклама. А, това другото изобщо няма да го коментирам.
 
От: Сайтове за 22 лева

Доколкото се сещам критиките бяха не заради някакви измами, а просто заради липсата на бизнес култура и доказателства за компетентност в областта на предлаганите услуги (портфолио).

Което, откъдето и да го погледнеш, е полезно да се знае от търсещите подобни услуги.
Най-малкото, ще им спести време, изразходвано в комуникация с подобни специалисти.
 
От: Сайтове за 22 лева

Ако са свързани с цените му, то не мисля че са адекватни. И на мен не ми се бута най-обикновен wp сайт за по-малко от 1000лв защото знам каква мъка е да се доуточни и направи всичко наистина както трябва да е, и такива като него му пречат по принцип защото народа си мисли, че за без пари става, а то може да отнеме и една седмица да се направи. Но, това е свободен пазар, такива като мене трябва да измислят какво да правят щом положението не ги урежда.
 
От: Сайтове за 22 лева

Аз нямам нищо против подобни обяви - може и да има търсене за тоя вид предлагани услуги.
Макар че от написаното не става много ясно какво конкретно се предлага.

Ама и не виждам защо да не си кажа мнението, ако някой почне да предявява видимо неоснователни претенции за професионализъм, честност, компетентност, и т.н.
Форум е все пак - комуникацията е малко или много неформална.
 
От: Сайтове за 22 лева

Аз мисля, че съм един от хората заради които лицето "cross" реве. Нямам нищо против, ако иска и по един м*нет, като бонус за клиентите да прибави към тия оферти. Исках просто да предпазя някой шаран, да си загуби времето и парите с тоя и другите подобни на него. Както каза колегата по-горе, за съжаление от такива оферти, новите клиенти остават с погрешни схващания. Има нещо по-лошо, един нов клиент, който е минал през пишман програмист, налива едни ХХ, но понякога и ХХХХ пари, и сами се сещате предполагам, какво става после, човека е запален и трудно се хваща отново да работи.

Съжаление това ще го има винаги, докато хората не се научат, че евтиното винаги излиза по-скъпо, и такова нещо, като сайт за 20лв няма, да той ще ви инсталира темичката, ще ви сложи контактна форма, но един онлайн бизнес не е само това, нещата се развиват постоянно, за да сте конкурентни в нишата, която работите постоянно трябва да развивате сайта си, т.е. в момента в който поискате нещо по-къстъм по сайта си, този човек на 90% е избегАл.
 
От: Сайтове за 22 лева

бахти бунтовника, дет си, навремето да не си бил войвода ? Не се бунтувай, бате , ми вземи изучи нещо От-До
 
От: Сайтове за 22 лева

бахти бунтовника, дет си, навремето да не си бил войвода ? Не се бунтувай, бате , ми вземи изучи нещо От-До

Не го ядосвай, че ще вземе да се разбунтува и ще почне да предлага безплатни онлайн магазини + стоката и доставка за цялата страна. :lol:
 
От: Сайтове за 22 лева

Коректното заглавие на тази тема е "Инсталация на wordpress за 22лв",
тази операция всеки може да си я направи с два клика, ама тоя ташак се мисли за голям бизнесмен :)

Цялата работа отнема 5 мин. :
http://blog.icn.bg/friendly-geeks-saveti/instalirane-konfigurirane-i-zashtita-n/
https://bg.wordpress.org/docs/clean-install/
http://help.superhosting.bg/install-wordpress.html

Сега ташака сигурно е в ужас, цялата му бизнес империя се прецака. 22 лева смешко.
 
От: Сайтове за 22 лева

И така...ето една ПРОМО оферта за предприемачи - важи само за поръчалите до края на седмицата.

[url=http://uploads.im/tvZ70.png]


  • [*] Професионален дизайн на тема дом, обзавеждане, домашни потреби и т.н[/URL]
    [*]Български език + един допълнителен език по желание
    [*]Опция за бърза поръчка без регистрация на продуктовата страница
    [*]Настройване на категории, страници и качване на Ваши банери в магазина
    [*]Опция за Facebook логин
    [*]Total Import Pro - модул за импорт/експорт
    [*]Инсталация на до 3 модула от Ваш файл
    [*]Адимн панел
И всичко това на специалната цена от 320 лева


Разработва се на системата Opencart 1.5.6


Запазвам си правото да отказвам поръчки без причина, да не работя с определени хора по моя преценка, да променя цената или да сваля офертата по всяко време.
 
От: Сайтове за 22 лева

Виж ся, не че нещо, ама... освен готовите функционалности на темплейта, ти нещо смяташ ли да добавиш от себе си за тия 320лв освен няколкото клика с които ще го инсталираш? http://www.templatemonster.com/opencart-templates/51287.html
Още едно въпросче, темплейтчето нулнато ли ще бъде? Ако случайно което много ме съмнява ползваш лицензиран темплейт, собственика ще получи ли лиценза или само копие, т.е. при ъпдейти да се спасява? :) Смърдиш от далече друже,не 320лв, 32ст. не заслужаваш за това което предлагаш!
И така...ето една ПРОМО оферта за предприемачи - важи само за поръчалите до края на седмицата.

[url=http://uploads.im/tvZ70.png]


  • [*] Професионален дизайн на тема дом, обзавеждане, домашни потреби и т.н[/URL]
    [*]Български език + един допълнителен език по желание
    [*]Опция за бърза поръчка без регистрация на продуктовата страница
    [*]Настройване на категории, страници и качване на Ваши банери в магазина
    [*]Опция за Facebook логин
    [*]Total Import Pro - модул за импорт/експорт
    [*]Инсталация на до 3 модула от Ваш файл
    [*]Адимн панел
И всичко това на специалната цена от 320 лева


Разработва се на системата Opencart 1.5.6


Запазвам си правото да отказвам поръчки без причина, да не работя с определени хора по моя преценка, да променя цената или да сваля офертата по всяко време.
 
От: От: Сайтове за 22 лева

Виж ся, не че нещо, ама... освен готовите функционалности на темплейта, ти нещо смяташ ли да добавиш от себе си за тия 320лв освен няколкото клика с които ще го инсталираш? http://www.templatemonster.com/opencart-templates/51287.html
Още едно въпросче, темплейтчето нулнато ли ще бъде? Ако случайно което много ме съмнява ползваш лицензиран темплейт, собственика ще получи ли лиценза или само копие, т.е. при ъпдейти да се спасява? :) Смърдиш от далече друже,не 320лв, 32ст. не заслужаваш за това което предлагаш!

На всички клиенти давам удостоверение за зивършена покупка, няма значение откъде и никога не ги купувам сам, в смисъл клиентът си прави акаунт и през нещо се плаща темата... няма как някой да бъде излъган.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе