Сайтове на руски.

stranen

Member
Ако предприемача знае английски шансовете за печалба му се увеличават много.Много хора по света знаят английски.Клиентите са повече,информацията(информация за това как се прави бизнес,сайтове...) е повече и т.н.Същото ли е ако човек знае руски?Питам защото мисля ,че ще ми е по лесно да науча руски,той е по-близък до Българския :)
 
От: Сайтове на руски.

Е колкото езици знаеш е по добре
Въпроса ти е тъп
Много ясно че ако можеш да влезеш на по голям пазар, шансовете ти са по големи
 
От: Сайтове на руски.

Руският пазар от SEO-гледна точка е много по-развит от англоезичния, което, естествено, увеличава възможностите за печалба (но и конкуренцията е много по-сериозна). От гледна точка на онлайн-търговията обаче са по-развити китайският и англоезичният. Въпрос на приоритети.
 
От: Сайтове на руски.

Руският пазар от SEO-гледна точка е много по-развит от англоезичния, което, естествено, увеличава възможностите за печалба (но и конкуренцията е много по-сериозна). От гледна точка на онлайн-търговията обаче са по-развити китайският и англоезичният. Въпрос на приоритети.

Не знам какво имаш предвид под "SEO-гледна точка", но мисля, че на всеки му е ясно, че руския пазар е по-голям
И за това казах, че въпроса е тъп .
 
От: Сайтове на руски.

Като не знаеш какво е от "SEO-гледна точка", то значи все още нямаш правото да съдиш на кого въпросите са тъпи, тъй като не можеш да дадеш съответните смислени отговори.
 
От: Сайтове на руски.

Като не знаеш какво е от "SEO-гледна точка", то значи все още нямаш правото да съдиш на кого въпросите са тъпи, тъй като не можеш да дадеш съответните смислени отговори.

Дообре старши, ако не ти се обяснява недей са ядосва :lol:
 
От: Сайтове на руски.

Кое да обясня? Какво е seo ли?

Човекът (TS) попита най-културно. И веднага се намери некой който да му обясни колко му е тъп въпросът без да може да му обясни защо.
 
От: Сайтове на руски.

Странно сходство м/у никовете "странен" и "страна", просто отбелязвам мнение, ако беше странна, наистина щях да се почеша по главата :rolleyes:
 
От: Сайтове на руски.

Кое да обясня? Какво е seo ли?

Човекът (TS) попита най-културно. И веднага се намери некой който да му обясни колко му е тъп въпросът без да му обясни защо.

Ей ти не си ли чувАл за анекдота с бг форум и енг. и руски форум
:lol:
 
От: Сайтове на руски.

има и ник странникът тука, също е много странно съвпадение за тази страна...
 
От: Сайтове на руски.

Ей ти не си ли чувАл за анекдота с бг форум и енг. и руски форум
:lol:

Аз съм чувал много вицове, но това не значи, че са истина или че трябва поради виц да одобрявам тролове, налитащи на новаци.
 
От: Сайтове на руски.

strana мерси.Щях да ти дам плюсче,но още не мога.

Въпросът е да не им се впрягаш, поне не като мен. Поядосах се, че са ти дали червена ряпа за съвсем нормален и естествен въпрос.
 
От: Сайтове на руски.

Оо, аз не мога да давам репи, нали знайш, че съм новобранец
Само подигнах темата ме почна като старо куче да ме гониш на баира :rolleyes:
 
От: Сайтове на руски.

Остави човека да си развие темата. Никого в сериозни теми не го интересува кво повдигаш и кой те гони по баира - подобен диалог е безперспективен. И двеста ника да смениш - все тая - емотиконки и манталитет.
 
От: Сайтове на руски.

Остави човека да си развие темата. Никого в сериозни теми не го интересува кво повдигаш и кой те гони по баира - подобен диалог е безперспективен. И двеста ника да смениш - все тая - емотиконки и манталитет.

НО проблемо, ама ако Машенка е на червено и ни ти дава, недей компенсира с червените към мене
 
От: Сайтове на руски.

"Машенка" беше пети огнен пост на откриването на Олимпиадата, а червеното ще си го компенсираш от останалите си никове.
 

Горе