Сайт + Домейн на музикална тематика

TheCrazyBastard

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Продавам сайт, който започнах наскоро, но реално нямам време да се занимавам на този етап, поради няколко други проекта, а и други ангажименти извън тези пред компютъра..

Има известна идея, но ще я споделя на лично..
От юни месец с едва няколко поста, прави около 50 посещения на ден.. т.е. ако се занимавате по-сериозно, има потенциал..

Домейна е от две ключови думи, който имат над 2 милиона търсения месечно, но реално зависи от вас как ще развиете идеята, в каква посока и с какви СЕО подходи общо взето..

За повече информация .. на лично.
 
От: Сайт + Домейн на музикална тематика

Аз се чудя какво става на последък? Продавате сайтове,ама на лични.. еми що тогава не си пишете лични,а не теми.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35779 Някой изобщо гледа ли как трябва да се пусне оферта?


Искам да се извиня на колегата,че спамя темата (нямам нищо против него),просто се ядосвам вече ..
 
От: Сайт + Домейн на музикална тематика

Всеки сам решава как да си пусне офертата. Колкото по-тъпо изглежда, такъв ще е и интереса към нея. Това, че съм я пуснал така си е мой проблем. Аз ако знаех кой какви интереси има, щях да му пиша директно, ама нали българинът разбира от всичко, трябваше да оспамя целия форум :D

Не се сърдя, пишете в темата също.. Корекции към цената също може да има, но не големи - за желаещите ;)
P.S. Захванах един ремонт и няма лев.. Желязото, което предадох не е достатъчно и всеки цент е важен :lol:
 
От: Сайт + Домейн на музикална тематика

UP на темата , вземи СЕГА - 120 кинта

Почнах го юни и го зарязах август месец..
Посещения за август 700+/месец
Посещения сега - 1-10/ден

Ако не ви хареса дизайна, взимате си тема и си я преправяте. Нямам време да се занимавам с него.
Трябват ми пари да си купя домейн, да си направя блог и да си пиша каквито си искам глупости в него, както и да си подновя някои други. Тъкмо толкова ще са ми достатъчни, докато пролет пукне.

Ще ви прехвърля и ФБ страничката с 25 фена, която стои за украса само.
 
От: Сайт + Домейн на музикална тематика

Може ли линк към сайта на лично?
 
От: Сайт + Домейн на музикална тематика

Всеки сам решава как да си пусне офертата. Колкото по-тъпо изглежда, такъв ще е и интереса към нея. Това, че съм я пуснал така си е мой проблем. Аз ако знаех кой какви интереси има, щях да му пиша директно, ама нали българинът разбира от всичко, трябваше да оспамя целия форум :D

Не се сърдя, пишете в темата също.. Корекции към цената също може да има, но не големи - за желаещите ;)
P.S. Захванах един ремонт и няма лев.. Желязото, което предадох не е достатъчно и всеки цент е важен :lol:

Тъй са прай, тайна майна и ми жегна любопитството :mrgreen:
Кажи ми сайта на уше :rolleyes:
 
От: Сайт + Домейн на музикална тематика

Последна цена: 40 лв. за сайта с домейна.
Домейна изтича след 2 седмици, т.е. е необходимо да се обнови от ваша страна.
В крайна сметка ще ви струва лични разходи само 60 лв.
 

Горе