Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

От: От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

И след това да ме обвини, че съм му откраднал идеята?
Айде не :) по-добре да си спя спокойно, отколкото да ми праща икономическа полиция.

Сигурно и ще ме преследва:



само може да гадаем какво ще го прави след като го хване :(

Не е добре, ако наистина се получава така. Магазини има доста. И хора предлагащи дропшипинг като вас са нужни. Разберете се някак :)
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Сори че ми насраха темата, ама явно на някои потребители им е навик това!

Така, някой ако иска да му инсталирам подобен сайт /може фийдовете да са в различни категории/ да ми пише на ЛС.
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Браво, различен вид има сайта с Drupal 7, но се е получило много добре. Имам намерение да правя нещо такова в скоро време, но в различна ниша, в която няма мн. оферти за афилиейт и дропшипинг все още
 
Re: От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Сори че ми насраха темата, ама явно на някои потребители им е навик това!

Така, някой ако иска да му инсталирам подобен сайт /може фийдовете да са в различни категории/ да ми пише на ЛС.

Един тъп въпрос - за да печелиш трябва да продаваш продукти от емаг. А за да продаваш трябва да имаш трафик към твоя сайт. Това как го постигаш, след като търсене по име на продукт напр. 'лаптоп леново' винаги ще изкара емаг на позиция 1-2-3 а твоя сайт на 10 страница, напр.
Просто ми е интересно.
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Ако продаваш вместо да препращаш няма ли да печелиш повече 2-3%?
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Зависи дали има читав доставчик, но идеята беше да направя агрегатор на емаг.
 
Re: От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Зависи дали има читав доставчик, но идеята беше да направя агрегатор на емаг.

Идеята е добра, но каква е целта (печалбата???) или е просто научен опит?
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

До някъде експериментално..
бях го започнал сайта есента и реших да го довърша

В момента съм със смесени чувства, но да видим какво ще се случи за в бъдеще :)
 
Последно редактирано:
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Друга промяна, която ще повлияе на малка част от афилиатите е това, че от 20 април, сайтове от тип „сравнителни/агрегатори на продукти/оферти“ няма да бъдат приемани в афилиейт програмата на еMAG.
Сега какво eMAG спират афилиейта на всички сайтове които използват продуктовия фийд ?
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Много кофти.
А дали ще е само за нови сайтове, или ще махнат и старите такива?
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Как така ти забраняват? Това че забраняват определен тип сайтове не значи че ти забраняват.
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Прочети новите правила, ето точния пасаж:
Допълнително към общите Условия на платформата Profitshare афилиейт линковете за eMAG няма да бъдат допускани в промоционални методи които:
....
• Са построени под формата на сайтове за сравняване на цени, продуктови агрегатори или с чуждо съдържание или използват спам.

Иначе им писах с питане за повече разяснения, и да видим какво ще отговорят
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Прочети новите правила, ето точния пасаж:


Иначе им писах с питане за повече разяснения, и да видим какво ще отговорят

С две думи пишете ми на мен, всичко без дрехи и обувки мога да ви го предложа на афилейт, дропшипинг и квото там си искате! Давам персонални фийдове и реално ако желаете да си изкарате пари от края на май месец ще може да го правите чрез мойте продукти :) БГ фирма, вкарвам си данъчетата като почтен човечец, не кат поп! Плащам си комисионните, пазя си данните дори за левче, две комисионни в рамките на 24 месеца и може по всяко време да си я изискате, абе пълно айляче! Понеже от този профил пишем няколко колеги, за номерче на шефа на лично ;) Ай наздраве и добра конверсия в профитшеър!

Що е то персонален фийд?
Ами туй нещо е такоа квот ви тряа! Няма нужда вий да се нагаждате спрямо фийда ми, ами аз ще ви дам фийд дето се е нагудил спрямо сайта ви :) Било то опенкарт, престашоп или мега гига къстъм шоп или може би квото се сетите, казвате как му трябва csv или xml, казвате как да е структурирано и аз ви го давам кат пич сърцето си на девствена красавица у село с два жени, като едната майка му!

Малко сме на градус превъзбудени, ама по виликден шефа кат продаде 100 ангета по фейсбука за ден и става олелеле майко във фирмата! Пък и оглеждаме за кандидати за стаж при нас за през лятото от ИТ-тата на ПУ-то та имаме и мезе!

BTW!!! Много поздрави на Екипа им да пратите и да им кажете, че някои ден оня лудия с ГОЛЕМИТЕ ПИШКИ ще сложи на основния си домейн техния пиксел!
 
Последно редактирано:
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Green Bars
Когато ти отговорят сподели.
И аз им писах преди 4 5 дена но отговор няама
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Всеки сайт който е направен като онлайн магазин и при желание за закупуване на продукта препраща към eMAG, ще бъде смятам за агрегатор. Няма смисъл да се опитваме да намерим начин да заобиколим правилата, а по-скоро да опитаме да намерим начин за полезна реклама.
Приятен ден,
Александър Ангелов,
project manager Profitshare.bg

Много лошо ....
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Аз вече им премахнах продуктите от сайта си.
Да видим хаховеца какво ще предложи :)
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Аз вече им премахнах продуктите от сайта си.
Да видим хаховеца какво ще предложи :)

Емаг са много силни понеже имат солиден склад зад гърба си, разполагат с огромни бюджети. Нашата фирма е силна в логистиката и търговията до толкова да предлага най - дорбите условия на пазара, но най - добрите условия на база условията предложени към нас. Ние нямаме склад за няколко стотин милиона или може би повече, нямаме неограничени бюджети, но така си правим сметките че да може да предложим една хубава комисионна. Няма как да ви дадем на афилейт комисионната която ще ви даде официалния вносител, ако закупите от него за един приличен оборот. Изплащали сме сериозни комисионни, също така предлагаме адските условия в орпеделени ниш, за съжаление ние сме силни в нишите в които емаг са слаби, причината за това е че е невъзможно да се конкурираме с тях. Предвид лошото ни мнение за емаг българия, ние имаме много добри партньорски отношения с тях за румъния, унгария, молдова и смеем да твърдим че ако оставим на страна некадърността на българите в румъния като Александърчо (които всяка втора дума му е грешно перифразиране на думите на айти екипа им), като сложим на страна невежеството на българския екип на емаг, всичко останало при тях си е чук и са си доста стабилни, та затова не очаквайте от нас да предложим нещо по - добро от тях, просто защото не можем, но определено следващото най - добро предложение ще бъде от нас.
 
От: Сайт агрегатор на продукти от Emag / Profitshare

Агрегатор на мода някой пробвал ли е?
Дали си заслужава труда и времето?
 

Горе