Сайт + домейн pizzarii.com - начална цена 5 лв.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Pizzarii.png


Здравейте, продавам pizzarii.com.​

Започнах сайтчето с голям ентусиазъм като идеята му беше да стане каталог на различни пицарии из градовете в България. Срещу годишен абонамент от 50 лв. (примерно) всяка пицария, която желае да бъде представена в сайта. Като Кол център и посредник между пицариите, които предлагат доставка по домовете и купувачите също.

Освен подходящия домейн има и уникални статии с рецепти, които са малко по - различни от традиционните. Както и да е. Сайта тръгна добре, но поради немарливостта на собственика му (мен) постепенно започна да загива. Цената на домейна + работата + настройки на тема + лого и т. н. определете вие, като се включите в наддаването. (Все пак както се казва тук едно нещо струва точно толкова, за колкото можеш да го продадеш). Не препоръчвам сайта на хора, които очакват, че сам ще работи и те само ще печелят от него. Има добри позиции на определени ключови думи в нишата. Приходите към момента са минимални от Adsense. Основния ми мотив да го продам, е че не ми остава време да работя по него и да го развия така както ми се иска.

Към това предлагам svejo акаунт : http://svejo.net/profile/Pizza
Сателитен блог: http://pizza.blog.bg/
и малката фб страничка към сайта.
10 - 12 статии.
Логото е уникално и авторско.
Темата е безплатна
Хостинга към момента е blogger
Домейна е с PR 2 в Namecheap и изтича скоро


pizzarii.jpg


Начална цена 5лв.

Мин. стъпка за наддаване 5 лв.

Купи веднага 400 лв.



Запазвам си правото да не продам домейна на цена под 35 лв. (Ако не бъде достигната по време на търга)
Край на търга 24 часа след последния бид.

На въпроси ще отговарям в темата.
 
От: Re: Сайт + домейн pizzarii.com - начална цена 5 лв.

Да открия.. готин сайт.. готина тема.. заслужава си..

10 кинта от мене :)
Благодаря monefff, честно казано наистина съжалявам, че не мога да работя по него...
 
От: Сайт + домейн pizzarii.com - начална цена 5 лв.

Искрено се надявам това де не е единствената оферта, ако е така 24 след офертата на Монеф ще считам търга за приключил без да е достигнал минималната си цена. Пък ще му намеря приложение :)
 
От: Сайт + домейн pizzarii.com - начална цена 5 лв.

Поради липса на интерес търга е прекратен. Благодаря на Монеф за офертата, но ще задържа сайта:

Запазвам си правото да не продам домейна на цена под 35 лв. (Ако не бъде достигната по време на търга)
Край на търга 24 часа след последния бид.
 

Горе