Сайт за Безплатни обяви

От: Сайт за Безплатни обяви

Здравей, може ли малко повече информаци да ми изпратиш на инфо за сайта.?

Благодаря!
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Може ли и за мен малко повече инфо и ако може да напишеш някаква ориентировъчна цена, около която да се договорим, ако ми хареса сайта. Поздрави!
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Може ли и за мен малко повече инфо и ако може да напишеш някаква ориентировъчна цена, около която да се договорим, ако ми хареса сайта. Поздрави!

И за мен същото.
 
От: Сайт за Безплатни обяви

В сайта има вграден експлойт, който се опитва да инсталира троянец!
Горещо ви препоръчвам да не го отваряте, особено с IE!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Може ли и за мен малко повече инфо и ако може да напишеш някаква ориентировъчна цена, около която да се договорим, ако ми хареса сайта. Поздрави!

И на мен :)
 
От: Сайт за Безплатни обяви

в темата горе има линк към сайта.Пиша това защото май има хора които не са го забелязали.Иначе има смс реклама в хедъра, смс линкове и обявите за различен период.
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Не знам защо на никой не му пука, но искам отново да алармирам, че в системата вероятно има интегриран вирус. Ако отворите следната примерна страница:
http://pusniobiava.com/Туризъм/На-море/Апартамент-Барбекю-Двор-Идеален_i2064

На 226 ред ще видите следния код:
<script type="text/javascript" src="http://cracks4free.info/5/adds.js"></script>

Просто работете внимателно с тази система. Проверете всеки файл за подобни външни експлойти!
 
От: Сайт за Безплатни обяви

ако може и на мен информация за домейна, хостинга и цената на ПМ
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Предлагам ви 50 лв. ако сте навит ми пишете (барабар с хоста и домейна). Просто оценявам модула за ВИП обявите единственото нещо което не можах да намеря за Osclass, който е безплатен скрипт за обяви.
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Предлагам ви 50 лв. ако сте навит ми пишете (барабар с хоста и домейна). Просто оценявам модула за ВИП обявите единственото нещо което не можах да намеря за Osclass, който е безплатен скрипт за обяви.

Е ти си най - големия евала :) .... откри топлата вода.... ОЩЕ НА 2рия ред си пише, че сайта е ОСКЛАСС .... ама кой да чете нали трябва да събираш мнения.... А и модула трудно ще го намериш, защото аз съм го писал и интегрирал в сайта :)
 
От: Сайт за Безплатни обяви

Е ти си най - големия евала :) .... откри топлата вода.... ОЩЕ НА 2рия ред си пише, че сайта е ОСКЛАСС .... ама кой да чете нали трябва да събираш мнения.... А и модула трудно ще го намериш, защото аз съм го писал и интегрирал в сайта :)
Виж са за отворен код, 44 обяви + скапано лого и посещения от сорта на 10-20 уникални (нема шанс да прави повече) не можеш да искаш 300 лв. няма глупави хора. За 450 лв. ми предлагат скрипт подобен на продавалник но много по добър във визия и функционалност. Пожелавам ти успех с продажбата. Няма да пиша по тази тема повече за да не събирам "мнения".
 
От: Сайт за Безплатни обяви

И аз да предложа 50 лева,поне на толкова го оценявам
 

Горе