Продава се: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

bbc91

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
продавам сайта http://arfi.eu. Сайтът е изцяло custom. Аз съм уеб дизайнер и през свободното си време работя и върху лични проекти като този с мой колега. Сайтът е нов и не е популяризиран, защото не сме се занимавали с това – просто го продаваме да изкараме пари от труда си. Сайтът се продава с домейна, който е платен за една година, и със съдържанието до момента.

Функционалност:

  • Сайтът разполага с администраторски панел, от който се добавят и редактират новини/статии
  • Има търсачка
  • Има панел с най-нови, най-популярни и топ 5 новини
  • Всяка статия разполага с бутон за харесване и брояч на уникални четения

admin1.jpg admin2.jpg

Ако някой желае да купи сайта, ще му го прехвърлим на негов сървър с цялата база от данни и ако желае да закупи нов домейн с друго име, ще му направя ново лого.

Цената е по договаряне.
скайп: blacksabat2191
телфеон: 0898 97 46 73
Георги Иванов.

Ако имате някакви въпроси питайте в темата, ще отговарям тук, за да не бъдат задавани въпросите многократно.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

С това "цена по договаряне" всичките избивате рибата обаче. Сега трябва аз да ти кажа, че давам 50 лв. Ти да ми кажеш, че искаш да продадеш сайта за 500 и чак тогава да разбера, че няма смисъл да се занимавам. Пишете си цените предварително.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Случвало ми се е да ми предложат цена много по висока от тази която съм търсил, и съм се прецаквал заради това, че съм казал цена предварително, нищо което ще продаваш не е правилно да започваш пазарлък като предварително си казал на колко се надяваш, защото можеш само да загубиш от това, а едва ли ще изгубя чак толкова време на някого ако се опитаме да се договорим, който иска сайта няма да има нищо против да обсъдим цена. Това е моя начин да продам нещо, надявам се, че не е кой знае какъв проблем.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Системкaтa е супер. Съветвaм те дa я нaпрaвиш нa ен и дa я пуснеш зa продaжбa в евaнто. Тaм със сигурност ще изкaрaш нещичко. Тaкa с продaжбa нa сaйт ....
 
Последно редактирано:
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Ами по това което съдя и разгледах системата.
По добре го продавай като готов CMS системата от колкото като сайт. Ако сега искаш 200 лева, на 1 човек, то в другия вариант ще продаваш готов CMS 50 лева на 10 човека (поне както казва и колегата че системата е супер)

Поздрави
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Кажи поне някаква ориентировъчна цена.
Иначе по твоята логика, ти давам 20 лева.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

По моята логика не ми даваш 20 лева, а ми предлагаш 20 лева които мога да откажа като не ми харесва офертата ти, но пък може да има някой който да ми предложи 600 лева, а аз ако напиша че искам 500 той ще ми даде 500 и така губя шанса за по добра сума. Не мога да разбера какво толкова странно има в цената "по договаряне".
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Странното е в това че изглежда съмнително и едва ли не те е срам да си напишеш цената която искаш.
Другото което е той Куртев ти го написа точно и ясно в коментара си.
То е ясно че има в една сделка винаги до говорки но е хубаво да има диапазон. Примерно 500-1000 за да може такива като Куртев да си преценят дали да се занимават. :)
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

.......просто го продаваме да изкараме пари от труда си.....

Баууу....това изречение звучи доста бутиково, сиреч, скъпо... ;)

Искам да си имам новинарски сайт, разбира се, не за ИТ новини (пфу...!), ама се чудя защо няма възможност за коментари под всяка новина/статия ??

Че те коментарите обикновено са по-интересни от самите статии...

Аре бе, bbc, мисли цена !
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

що не е риспонсив??????
Къдя са коментарите?
Страници що не могат да се добавят? Категории?
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Абе с твоя колега защо правите сайтове като ще ги продавате ? Поне да беше нещо хубаво ама то това на нищо не прилича каква файда, че е къстъм система ? С 1 wordpress за 30 минути ще се направи доста по хубав и по функционален сайт. Освен това ъпхеро е прав твоят сайт е къстъм, но не е риспонсив коментари не могат да се добавят категории също ? С wordpress за 30 минути ще се направи много по хубав сайт с много повече функции. И не слушай колегата да пускаш този шит в envato, защото на нищо не прилича .. :) Това, че сайта е къстъм изобщо не значи, че ще го продадеш дори напротив това в някой случаи е минус.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Не съм претендирал с нищо, че сайта ми е много специален. Категории могат да се редактират и да се добавят. Дизайна също е уникален, не само системата. Във фирмата която работя постоянно правя уникални шаблони за wordpress, не става кой знае колко бързо, но има един голям минус - wp много се хаква. Всеки има достъп до сорс кода на безплатния cms и спокойно може да си разучава слабостите му, затова за сайтчето което искахме да направим с колегата ми решихме да напишем къстъм система.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Не съм претендирал с нищо, че сайта ми е много специален. Категории могат да се редактират и да се добавят. Дизайна също е уникален, не само системата. Във фирмата която работя постоянно правя уникални шаблони за wordpress, не става кой знае колко бързо, но има един голям минус - wp много се хаква. Всеки има достъп до сорс кода на безплатния cms и спокойно може да си разучава слабостите му, затова за сайтчето което искахме да направим с колегата ми решихме да напишем къстъм система.

Хаха wp много се хаквал :О ако ползваш читава компания и си ъпдейтваш wordpress-а до най новата версия проблеми няма да имаш, както и да е успех с продажбата.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Не съм претендирал с нищо, че сайта ми е много специален. Категории могат да се редактират и да се добавят. Дизайна също е уникален, не само системата. Във фирмата която работя постоянно правя уникални шаблони за wordpress, не става кой знае колко бързо, но има един голям минус - wp много се хаква. Всеки има достъп до сорс кода на безплатния cms и спокойно може да си разучава слабостите му, затова за сайтчето което искахме да направим с колегата ми решихме да напишем къстъм система.
В коя фирма работиш? Да имаме едно наум с такива калпави и невежи работници.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Няма да споря с хора които не разбират от програмиране. Темата съм я пуснал с друга цел, нека не се отклоняваме.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Като не знаеш колко пари ще ти предложат, най-добре го пусни на търг с условия, които са изгодни за теб. Така ще видиш кой колко наддава и дали въобще има интерес.
 
От: Сайт за ИТ новини www.arfi.eu

Искам 400 лева.
Сайт правен през "свободното време" от незнайни герои, не е респонсив, няма и на 10% от функциите на безплатната алтернатива (Wordpress), че и 400 лева?
Я сега светни нам невежите кое в тоя сайт от 90-те (да от 90-те е) струва толкоз пари?

ПП: Като ви гледам портфолито сайта струва към 10/15 лева.
 
Последно редактирано:

Горе